Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Boże Ciało - wypad


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Tak!!! Zawsze chętnie:D

Kolego rudy_56 odezwij się do mnie na PW albo fb: https://www.facebook.com/mateusz.raczkowski.9 odnośnie jutrzejszego polatania

Romanie Romanie- "mocy przybywaj!!!!" -mam nadzieje że się nie pogniewałeś na mnie że poleciałem na motonoce do Augustowa w pojedynke?? Na jaki temat tak skutecznie milczysz??

A gdzie je Eriko z Augustoowo? czy też reflektuje czy może jeszcze nie poczytał posta??

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze że też bym poleciał z Wami. Ale boję się troszeczkę o mój watiator. Może korzystając z okazji ktoś podpowie o jakimś suwalskim spec od napędów skuterowych.

Odnośnik do komentarza

Przyjedź sprawę omówimy i obejrzymy;) nie martw się z nami nie masz o co się martwić o 14 widzimy się na MC i omówimy temat, zweryfikujemy co dolega twemu wariatorowi:D

Odnośnik do komentarza

No więc jak to bywało ostatnio tak i tym razem ze zdjęciami nie ma zbyt bogato a to z tego względu, że zaabsorbowani skuterowymi tematami nawet nie pomyśleliśmy żeby pójść się przejść i porobić fotki, a dopiero Paula przypomniała nam jak już zaczęliśmy się ubierać do powrotu tak czy inaczej oto one

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73c9aa9df1001d10.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f632ebf3e7c23a8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fd760d426a1db40.html

No i na koniec ujęcie dnia pt.: Ojciec dyrektor (prowadzący):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac0c1da67fc5d34a.html

Dzień minął jak z bata strzelił.

Z gorącym podziękowaniem dla Romana, Eryka i Makiego

Odnośnik do komentarza

Patrzę, że podlaskie ożywiło się, to chyba dzięki tym zmianom,nowi dołączyli, sprzęty zamienione...dobrze,dobrze,mam nadzieję, że taki ruch też będzie po moim powrocie do Pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Będzie, będzie a nawet i większy:D dopiero oswajamy się z nowymi nabytkami, skrzydła dopiero rozwiniemy w pełni za jakiś czas:D

Ponadto czekamy na kolegę Boochosa aż uraczy któryś z nadciągających wypadów swoją osobą na czymkolwiek co będzie miało dwa kółka i będzie napędzane silnikiem spalinowym.

Mamy jeszcze kilku śmiałków na naszych terenach, którzy toczą koła dwa lecz za specjalnie się nie ujawniają. Nakłonimy, nawrócimy i zrehabilitujemy tak skrzętnie iż grupa maxi skuterów z Suwałk będzie znana wszystkim w regionie:D (ze swej liczności poniekąd również)

Niech każdy wie że to nie ładnie skrywać maxi skuta w garażu i na forum milczeć:D

Można to nazwać swego rodzaju MAXI-SKUTERO-KRUCJATAMI:d

Odnośnik do komentarza

Będzie, będzie a nawet i większy:D dopiero oswajamy się z nowymi nabytkami, skrzydła dopiero rozwiniemy w pełni za jakiś czas:D

Ponadto czekamy na kolegę Boochosa aż uraczy któryś z nadciągających wypadów swoją osobą na czymkolwiek co będzie miało dwa kółka i będzie napędzane silnikiem spalinowym.

Mamy jeszcze kilku śmiałków na naszych terenach, którzy toczą koła dwa lecz za specjalnie się nie ujawniają. Nakłonimy, nawrócimy i zrehabilitujemy tak skrzętnie iż grupa maxi skuterów z Suwałk będzie znana wszystkim w regionie:D (ze swej liczności poniekąd również)

Niech każdy wie że to nie ładnie skrywać maxi skuta w garażu i na forum milczeć:D

Można to nazwać swego rodzaju MAXI-SKUTERO-KRUCJATAMI:d

Oby tylko pogoda zaczęła dopisywać i chęci i możliwości. Myślę, że będę starał się być aktywnym.

Odnośnik do komentarza

heheheh a no nie stygnie, maszyna kupiona żeby jeździła:D

swoją drogą szanowny kolego tak nieoficjalnie ci powiem że niebawem nasza skromna ekipa suwalska ma szemrane plany w najbliższym czasie odwiedzić polską stolicę country:D także szykuj się :D

Tomku będzie okazja ażeby się aklimatyzować i pointegrować troszeczkę. Ostatnimi czasy w Ełku sącząc kawkę nad jeziorem, przegryzając tatar z łososia padła (nieoficjalna póki co) propozycja odwiedzenia Mrągowa także czuj się zaproszony jak każdy inny forumowicz:D

\więcej info pojawi się niebawem w nowym temacie:D

Odnośnik do komentarza

nie bój "żaby" kolego ten zapał płonie od 13 roku życia, kiedy to jedyną opcją żeby jeździć na dwóch kółkach było poskładanie z "popiołów" Simsona SR2 z 1958 roku na którym to wbrew wszystkiemu i wszystkim prześmigałem 2 pierwsze sezony, zanim pojawiły się możliwości wbicia się na Ogara 205. Można spać spokojnie;)

Będę śledził temat,i jak coś liczę na spotkanie,orz na turlanko po okolicy Mrągowa: :) i nie tylko... za 2 tygodnie będę już w domku]

Oj a jak ostatnio mówiłeś że za dwa tyg to ja już liczyłem że za tydzień od dziś to uda się nam Ciebie spotkać w Mrągowie:/

Odnośnik do komentarza

Coś chyba namieszałem :frusty: może tak: 5-go lipca bee w domku::) Najchętniej dziś już bym pojechał,ale w pracy jak wiesz są siły wyższe.Ale i ja napisze nie bój żaby,ja potrafię dosiąść sprzęta,i odwiedzić Suwałki w ciągu dnia :)

Odnośnik do komentarza

Tomku nie masz co się zawstydzać z racji tego że pomykasz 125cc. Jak jedziemy ekipą to średnia prędkość przelotowa jest uzgadniana. Nie ma co stawiać przed sobą barier bo nie przekonasz się póki nie spróbujesz. Na tym forum to raczej zdecydowana większość ma większe pojemności, ponadto my jeździmy typowo turystycznie i nikt z nikim się nie ściga. Latamy żeby odpocząć, żeby wspólnie poobcować i się pokolegować, a nie żeby czasówkę zrobić z punktu A do punktu B bo stara z ziemniakami na gazie w domu czeka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...