Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2014.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    11

  • Bobas

    10

  • LWfilip

    7

  • szamot

    6

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra Stasiu namówiłeś mnie co prawda mam tylko grejfrutówkę :)

Filip to dla Ciebie bo chyba jak narazie to tylko ty się załapaleś

http://3obieg.pl/man...-za-wykroczenie

No tak, ale ja nie mam charakteru żeby się aż tak wymigiwać od odpowiedzialności. Skoro nabroiłem to walę się w piersi i płacę :( Po za tym to mój pierwszy raz, wiec jakoś to zniosę. Jest jeszcze kwestia samego prawa. W Polsce, prawo nie opiera się na precedensach, tak jak w USA. Co oznacza, że następne orzeczenie w takiej samej sprawie nie musi być takie samo jak w poprzedniej. Nasze sądy są przecie niezawisłe a prawo i przepisy z gumy, więc urzędnicy to paniska. Aj tam, aj tam :) Już to odpracowałem. W piętek, wypiję Wasze zdrowie i za bezpieczny powrót. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Spokojnej i bezpiecznej drogi!

Pogoda doskonała, brak opadów delikatny wiaterek temp. Ok 13.2 i rośnie ;)

Proszę a Pinu zaglą tu jak do siebie hi hi hi .

Pinu dawaj na Kujawy , będzie więcej ZACNYCH . :clapping::fireman2:

Tylko co Iga na to i Romek .

Jeszcze troszku i się widzimy :fireman2: .

Pamiętaj o amolu hi hi hi .

P.S.

Robert jeszcze ciut i wsiadamy na :horse: .

Odnośnik do komentarza

Temp.na godz.7:00 C14,3

Amol zabrany ;)

A co nie wolno zaglądać :P

ZACNE marki mile widziane :clapping::fireman2: hi hi hi .

Dobra starczy bo jak Tatulek się obudzi to mi da :confused: .

A z tą pogodą to był układ z Szamanem :clapping: , dostał tyle i le chciał , tylko za Bobaska musiałem dopłacić hi hi hi :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Oj synek zobacz napis na dole mojego posta :-), jeszcze chwila siedzę na tronie i sraczkuje :-) , jak będzie amol to impreza przednia :-)

Król jest tylko jeden

Odnośnik do komentarza

Wszyscy, którzy mieli okazję balować z tą ekipą to wiedzą, że to nie jest tuzinkowa imprezka :) . Żeby tylko nie zapomnieli wrócić do domu. Choć jak ich znam to na pewno śmigną gdzieś po zlocie. Pozdrawiamy ekipę wyjazdową, zdrowia życzymy :):partytime:

A dla tych co zostali to napiszę, że dziś w Chełmnie spotkano z ogniskiem. Początek o 15.00 na rynku.http://www.krzyzaki.ugu.pl/viewtopic.php?f=3&t=770&start=0

Odnośnik do komentarza

No tak! Jest poniedziałek, rano a Państwo zlotowicze, jeszcze nie wrócili! :) Wiedziałem, że tak będzie. Mam nadzieję, że bez problemowo jest. Spoko, to tylko wycieczka. Czekamy :partytime:

Odnośnik do komentarza

Pogoda jak Koń. Jaka jest, każdy widzi :P nie jest źle, że trochę popada to nie zaszkodzi. Aktualnie w CSW śliczne słoneczko. Odpoczywajcie lub tyrajcie. Co kto musi. Na relację i opowieści przyjdzie czas.

P.S. Rozumiem, że pozostał Szamot z Michem i Jolką?? I Fundi. Ciekawe, kogo jeszcze przekręcili na swoją stronę??? :partytime:

Odnośnik do komentarza

Jest godzina 13,30 a za oknem w cieniu mam 30 na + .

Po prostu parówa . Sławka Jolka Szamot Włodek i Michu wracają do domku ja im nie zazdroszczę mają tak jak ekipa powracająca w niedzielę .

P.S.

Wracajcie szczęśliwie do Bydzi :fireman2: .

Jest 14 .30 za oknem jest 32 na + w cieniu :fireman2:

Odnośnik do komentarza

No przecie nie trzeba siedzieć w cieniu. :) A co to, że tydzień??? Jak się człowiek dobrze bawi to czas leci. Szczęśliwi ludzie czasu nie liczą. Wracajta bezpiecznie :partytime:

Odnośnik do komentarza

zaraz tydzień minie... a zlot chyba mial trwać 2 dni; :clapping:

Ale nocy nikt nie liczy... A skoro dzień sie nie kończy bo 'szkoda czasu na sen" to trwa i trwa...

Odnośnik do komentarza

Oj kochani

Trochę już ochłonąłem , chciałbym Wam bardzo podziękować za wielkie wsparcie za poświęcony czas i tak dalej.....

Wiem to ,że jesteśmy zaje... grupą i możemy liczyć na siębie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...