Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Poszukuję serwisu w Łodzi dla burgmana 400 k3


marines

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuję serwisu w Łodzi dla mojego Burgmana 400 k3.Problem polega na tym iz ostatnio jechałem i zwyczajnie zgasł, zapaliła się kontrolak FI.Na następny dzień skuter odpalił przejechał 200 metrów i znowu zgasł.Teraz cały czas pali się to FI i niestety nie chce odpalić.Może ktoś miał podobny problem?.

Odnośnik do komentarza

W aprili efi zapala sie przy kazdej usterce. Wtrysk, ladowanie, a mnie zapalila sie z powodu bardzo luznej klemy. Nie wiem jak w burku, ale probowalbym szukac. Zacznij od iskry, jesli jest to sprawdz paliwo itd.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem iskrę,brak na świecy i przed cewką nie ma napięcia myślę że może komputer odłączył napięcie?tylko jak skasować FI?

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o serwisie DIM-POL tym przy kauflandzie na Wieniawskiego1?.

A jeszcze chciałem się zapytać gdzie w łodzi mogę kupić linkę hamulca ręcznego?.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze chciałem się zapytać gdzie w łodzi mogę kupić linkę hamulca ręcznego?.

W Łodzi zostaje Ci ASO za 170 pln...

Odnośnik do komentarza

Ten temat to trudna sprawa.

Używkę jest bardzo trudno dostać do K3 - K6 na allegro, a jak już kupisz to może Ci długo nie pochodzić. Ja trafiłem nawet na całkowicie zastaną w pancerzu... Gość, od którego kupiłem był bardzo zdziwiony, jak zadzwoniłem i mu powiedziałem, że linka stoi :-)

Na pewno linka od wcześniejszych modeli Burka (K1, K2) nie pasuje do tych 03 - 06. Ja osobiście linkę dorobiłem i będę jeszcze dorabiał - koszt około 70 - 75 pln z przesyłką (bo w Łodzi nikt tego nie zrobi). Ale musisz się wstrzymać około 2 - 3 tygodni...

Odnośnik do komentarza

łódź wojska polskiego chyba 190 gośc dorabia mi linki prowadze warsztat i dla mnie dorabia nawet na poczekaniu jak go nacisnę każdą linke dorobi jak ma długość grubość końcówki no i pancerz koszt w zależności od 50 do 150zyli

Odnośnik do komentarza

No to powodzenia życzę, byłem u niego a wcześniej też dzwoniłem - nie dorobi walcowych zakończeń na końcu linki - tak mi powiedział...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...