Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Regulacja twardo?ci zawieszenia


rafałek

Rekomendowane odpowiedzi

Cze?ć.

Od dnia zakupu głowię się jak przeprowadzić regulację tylnego zawieszenia w mojej YPce. Doszedłem do wniosku, że w moim egzemplażu taka mozliwo?ć nie występuje. W instrukcji też nic o tym nie napisali. Ale obejżałem dokłdnie zdjęcia z testu Artixa i tamate amortyzatory wygl?daj? identycznie jak u mnie, a Artix napisał, ze da się w nich regulować twardo?ć.

Moje pytanie: Jak sie to robi????

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na samej gorze amortyzatorow powinny byc pierscienie z otworkami i tam trzeba dokonac regulacji, poprzez przekrecenie ich w odpowiednia strone. Nie chcialo mi sie bawic w zmiane twardosci zawieszenia, bo choc bylo twardo ja w sumie lubie sztywne konstrukcje. :huh: no i z obawy o porysowanie plastikow.

Odnośnik do komentarza

No to moja nie ma tam pier?cieni z otworami. Na górze sprężyny jest tylko co? w rodzaju miseczki ogwróconej do góry nogami. Co ciekawe ogl?dałem jeszcze dwie inne YPki i w nich też nie zauważyłem niczego co można by regulować.

Zrobię zdjęcie góry amprtyzatora to będzie można porównać, ale wdług mnie nie ma tam żadnej regulacji.

Ta testowa YPka to był rocznik 2005 czy 2006?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziwne bo pamietam ze probowalem regulowac zawieszenie. OK sprawdze to jak noga wroci mi do normy. whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...