Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szukam zaufanego serwisu Poznań, Swarzędz


Atlas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o polecenie zaufanego serwisu lub mechanika w okolicach Poznań, Swarzędz. Do zamontowaniq na Burgmanie 125 wariator malossi + sprężyna dociskowa. Samodzielnie nic nie wskórałem bez klucza pneumatycznego.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Ja dosłownie dwa dni temu odebrałem moto od "Cerbola" w Poznaniu. Co prawda czekałem na serwis bardzo długo ale zrobili dobrze i niedrogo. Musiałbyś ewentualnie do nich zadzwonić, przy czym nie bardzo są chętni do robienia skuterów - zadzwoń, pogadaj: http://www.cerbol.com/.

Drugi punkt, który polecał znajomy to motoset: http://moto-set.pl/. Oni z kolei specjalizują się w skuterach ale osobiście nie miałem z nimi do czynienia.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, za Cerbolem przemawiają przede wszystkim... godziny pracy :)

Robota skomplikowana nie jest więc podbiję do nich z tematem. Nawet mogę sam zrobić byleby udostępnili klucz udarowy :)

Odnośnik do komentarza

Można samodzielnie zdjąć i założyć wariator bez klucza pneumatycznego stosując taki oto patent, sam z takiego korzystałem. Oczywiście wymiary klapy trzeba dostosować do swojego wariatora.

Odnośnik do komentarza

Rewelacja ! Jak człowiek szybko zapomina o najprostszych rozwiązaniach :)

Aczkolwiek w drewno bym nie szedł, jak dla mnie spore ryzyko że pęknie wzdłuż. Spróbuję to zrobić z grubszego kawałka blachy lub półprofilu aluminiowego

Odnośnik do komentarza

Jak pęknie weźmiesz grubszą klapkę, roboty z jej obróbką jest na 5 min. Ja mam z odpadu laminowanej płyty wiórowej, parę odkręceń i dokręceń wytrzymała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...