Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Garaż


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    22

  • szamot

    17

  • upiór

    16

  • michu

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Normalnie Tatuś na kontrolę zajechał :clapping: .

Michał to nawet z lekka gazu dodał .

P.S.

Michale to tak jak rozmawialiśmy męska decyzja :fireman2: .

Swoją drogą Król na Drzewcach :msn-tongue: , ups :shutup: ja tam nic nie wiem .

Tatulek nie to że Michu myśli o Królu , pozostanie tylko ten sąsiad ale i na niego mamy plan , a ten za autostrady , tego Gościa to załawimy sposobem hi hi hi .

Oj ale gapa tatulek dzięki my świta Suzuki no i jeszcze ten z pod Chojnic i Adaś musowo się jakoś pokazać hi hi hi . :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Nie bój nic.

Raz jak Ci na kontrolę wpadnę to zobaczysz ..... :clapping:

Ładny ten Twój Król.

A co taki zdziwiony wszak na okolice nie ma takiego Króla jak u upiorka :fireman2::clapping: , hi hi hi ,

Gość za autostrady to dostaje stresa jak to czyta hi hi hi . Normalnie wygląda tak :kwasny: .

Odnośnik do komentarza

Ja wszystko widzę.

I Ty Michale bierzesz w tym udział :shocking:.

Co taki wczorajszy hi hi hi , Michał ma już kolor wybrany na Króla :clapping: . :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napisze tak nie ma takiej siły, która by przekonała Micha do burgolota. Już jednego ma to wystarczy

Odnośnik do komentarza

Tak, nie ma takiej siły? A Upiorek co mówił? Tak przekonywał. Pamiętam co mówił. No, ale skoro szczęśliwa chłopina to niech ma !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Tak, nie ma takiej siły? A Upiorek co mówił? Tak przekonywał. Pamiętam co mówił. No, ale skoro szczęśliwa chłopina to niech ma !scooter !scooter !scooter

Wojtek spoko , za prawdę powiadam Ci Wam że Michał to już wybrał kolor Króla ale sam niech się wypowie :clapping::fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Napisze tak nie ma takiej siły, która by przekonała Micha do burgolota. Już jednego ma to wystarczy

AMEN !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Tatuś zobacz co tu na pisał a tak zapewniał ze będzie Król :kwasny: .

Ja Cię Małi Wykróluje to zobaczysz :bash: .

Odnośnik do komentarza

Synek spokojnie ,Michała mam w garsci w tym sezonie będzie jeździł Burgmanem co prawda 4oo ale zawsze to nie Hondzina mam coś czego on nie ma :) :)

A Ty mi gościu z za autostrady synka zostaw w spokoju ,dziecię w końcu weszło na słuszną drogę i tak ma być .Jak będziesz coś miał do mojego synka to zrobimy najazd Królami a trochę już ich jest.:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszyscy się spalają w blokach, bo nie można się normalnie umówić na jakieś kulanko, a to pogoda nie taka, a to ten pracuje w weekend (mówię o sobie), a to ten ma Króla i się boi, i takie tam :question: .

Wiosno przybywaj :clapping: .

Nakulałem w tym roku jakieś skromne 500km i już nie mam zamiaru wracać na PKP etc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...