Skocz do zawartości
Forum Burgmania

piątkowy wypadzik...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy spontaniczny wypadzik,o ile pogoda dopisze,spotykamy sie w osowcu na parkingu koło Biebrzy,ja z białego startuje około 10:30,tam będą już na mnie czekali,albo ja poczekam na nich boochos,i maki,przejedziemy sie w stronę bunkrów, które znajdują sie w Twierdzy Osowiec,potem do Goniądza,z Goniądza na Suchowolę,mały obiadek,i rozjezdzamy sie do domków. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No na razie w Ełku + 11 st C i widać słoneczko wychodzące z za chmur. Ja wyjazd planuję o 10.30 w kierunku Grajewa i tam spotkać się o 11.00 z Bochosem . Tak więc do obaczyska o 11.00 na trasie 61 (stacja Lotos Grajewo ).

Odnośnik do komentarza

U mnie też słońce, ma niby tak być, będę o 11:20 nad Biebrzą... A teraz idę trochę popracować, żeby mieć pieniążki na hobby ;-)

Odnośnik do komentarza

ok, to ja rezygnuje ze spania po nocnej służbie i się stawie na kawie , w grajewie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już ja to widzę jak sam jedziesz - A kto cię będzie w kuper kopał ? - Tfu w kufer kopał ? :clapping::msn-wink:

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

zastanawia mnie idea i sens pisania postu pt. ,,Piątkowy Wypadzik,, po godzinie 23ej skoro nastepnego dnia ok11-ej panowie się spotykaja?????

- jesli ma to charakter czysto inf. dla czytajacych - to super !!!! życzę miłego kulanka i z niecierpliwością czekam na obszerną relację

- bo napewno nie jest pisany z myśla o pozostalych ( nie wtajemniczonych uczestnikach), ktorzy moze by reflektowali spędzenie piatkowego popoludnia w tak szanownym gronie

- jeśli mieliście ochotę pokulac tylko w wybranym skladzie to moje pytanie PO CO TEN KWAS o23-ej ???

Odnoszę wrażenie ,że pisanie przedmiotowego postu ma tylko charakter inf. aby wyjść z twarzą ........

Mimo wszystko życzę udanego ,,Piątkowego Wypadziku,,

Odnośnik do komentarza

Idea jest taka,że pomysł narodził sie po 22,wszystko zależało od tego jak u Szymona na służbie,siedzimy właśnie na pizzy w Suchowoli ;-)

Odnośnik do komentarza

przepraszam, przepraszam, przepraszam... to wszystko moja wina...

wczoraj wieczorem byłem na służbie, jak zwykle, kiedy miałem chwilę wolnego, zadzwoniłem do Jarka, aby mu opowiedziec jak mi minęło ostatnie kilka godzin (zawsze dzwonimy do siebie co kilka godzin aby mniej więcej wiedziec co tam słychac). Jarek nie mógł sobie wyobrazic jak, by mi było z wąsami...Smiley_Emoticon_Smoking_a_Cigar_Royalty_Free_Clipart_Picture_100216-035623-188042.jpeg

Próbowałem mu jakoś wytłumaczyc, jak mniej więcej wyglądam, że bardzo męsko, że przystojnie - jak twardziel, jak Freddie Mercury,tylko,że na motocyklu:

images-3.jpeg , ale Jarek nie mógł tego sobie wyobrazic :confused::kwasny: ... wciąż mu przedstawiałem się przed oczami jak czechosłowacki hokeista w latach osiemdziesiątych ubiegłego wiekuA_Portrait_Male_Model_with_a_Moustache_Royalty_Free_Clipart_Picture_100406-002507-359053.jpeg

mówiłem mu - chłopie, wszystko OK, tylko nie mam "dywanu" na karku (póki co :rolleyes1: )

skoro nie mogłem Jarka zaspokoic tym razem, w sensie - jego ciekawości, więc zaproponowałem, żebyśmy się jutro spotkali, a, że było już dośc późno, a ja akurat miałem coś pilnego do załatwienia, w kwestii służbowej d1106ac1f22030cc7f0630fff2d9d8a9.212x160.jpeg

więc poprosiłem Jarka , aby wrzucił temat na regionalne, na szczęście Maki to jeszcze zauważył i też się dał namówic.

Co prawda nocka nie należała do najfajniejszych, ale umowa, to umowa - spotkaliśmy się pośrodku naszych dróg, czyli w Osowcu, nad Biebrzą w przecudownym miejscu, z punktem widokowym

20140509_115502.jpg

po obejrzeniu wspaniałej panoramy - cały czas z komentarzem przewodnika (szkoda, że nie na żywo,tylko z dyktafonu)

20140509_115619.jpg

oraz przecudnej tablicy informacyjnej(co prawda, nie było filmików edukacyjnych w prezentacji multimedialnej, ale przynajmniej zdjęcia były w 3D)

20140509_115400.jpg

ruszyliśmy ścieżką krajoznawczą, bardzo niebezpieczną, pełną niebezpieczeństw, urwisk i przepaści... nawet najodważniejsi musieli trzymac się poręczy (a ja w ogóle nie wchodziłem tam, tylko ssałem kciuka i pilnowałem skuterów)

20140509_114944.jpg

po takich emocjach i stresie jakże miły był widok szerokich siedzeń naszych skuterów, które właśnie wyschły po przelotnym deszczyku.

uśmiech na przystojnych twarzach (dwie z wąsami, jedna - bez) - sam się malował...

20140509_114428.jpg

znów miło ruszyliśmy dalej - gładką jak stół i szeroką jak tyłek Jennifer Lopez - podlaską autostradą

DSC_0139.JPG

dojechaliśmy do centrum Europy - Suchowoli ( tu naprawdę jest punkt środkowy Europy) - na przysmak z Podlasia - pizzę!!!

20140509_132021.jpg

przy biesiadzie długo dyskutowaliśmy jakie wąsy są najbardziej fajne, wchodziliśmy na fora dla wąsaczy

DSC_0145.JPG

ale Jarek nijak nie dał się przekonac - NIE, NIE, NIE... NIE CHCĘ WĄSÓW. - to była wciąż jego odpowiedź

20140509_141437.jpg

sam już nie wiem w takim razie czy dzisiejsze spotkanie miało jakiś sens - nie przekonaliśmy Jarka..., chociaż było nas dwóch, a on sam :scared::shutup::scared:

może poniższy apel go przekona

w%25C4%2585sy.jpg

taka jest cała tajemnica dzisiejszego meetingu, nic więcej, ale i tak chyba nie będzie zapuszczał... eeech to życie !placz1

Odnośnik do komentarza

Po tym jak widziałem co się zbiera na wąsach podczas jedzenia pizzy, wąsom mówię nie. Ps.wrócił stary Szymon,brakowało nam Twoich opisów ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Szymon - relacja super. :laughing:

Jarek 89,9% kobiet lubią wąsik. //www.youtube.com/watch?v=zTenLlVcXuQ

Odnośnik do komentarza

Fajna relacja szkoda że nie mogłem jechać .Trudno mi teraz Krzyśka bez wąsów wyobrazić ,a w Białowierzy to były małolaty :) .Do zobaczenia za tydzień .

Odnośnik do komentarza

Roman, pamiętaj! Za tydzień wszyscy z wąsami się meldujemy!!! A tak poza tym to rzeczywiście fajnie było, szkoda, że wybrałeś nabijanie robaka na haczyk... złapałeś chociaż coś???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki pamiętasz jak w Białowieży przestraszyłeś dziewczynki swoim wąsem.... ;-)

Jak już Roman wspomniał to były małolaty - myślały że o tej porze ich ojciec po mieście szuka i dlatego się wystraszyły

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...