Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Podlaski wyjazd na cusiowe grillowanie


CZARO

Rekomendowane odpowiedzi

wyjazd z Białegostoku - zbieramy się przy Mcdonaldzie koło Makro o 10.00 i gonimy do Ełku a potem do Giża. kto nie jest z Białegostoku i nie wie jak dojechać to pytać.

Odnośnik do komentarza

A w Ełku dołączy Szymon,i Roman,jak wylecimy z białego o 10:15,to myślę, że spokojną jazdą będziemy w Ełku około 11:30,tam możemy spotkać sie na lotosie,wylot na Giżycko... Co ma to Suwałki?

Odnośnik do komentarza

połowa Suwałk jest na TAK, druga połowa-czyli Roman- pewnie jeszcze nie wie o tym planie ...

ale mam nadzieję, że też będzie na TAK

a Bartheez pewnie dopiero wieczorem ruszy z Ełku

Odnośnik do komentarza

nieee, czekaj czekaj

jak Wy będziecie jeszcze w Olsztynie to rzeczywiście za wcześnie . O 15 wjedziecie z Olsztyna do Giżycka, to ja sądzę, żeby na14:00 być na miejscu to akurat...

z Ełku jest 50 km na miejsce czyli godzina na luzie.

Moja propozycja jest taka aby przesunąć godzinę spotkania w Ełku, jeśli wolicie jechać wcześniej to ja polecę inną trasą prosto na miejsce docelowe, żeby być tam powiedzmy na 14.

Odnośnik do komentarza

A czy to jest jakiś obowiązek, żeby być punktualnie o 15,nie możemy przyjechać wcześniej i wypić sobie w spokoju piwko... Jak uważacie, ja się dopasuje...

Odnośnik do komentarza

Ta Jaro piwko, a nie chcesz po obiadku pojechać ze wszystkimi do Giżycka? Piwko owszem ale już na statku :fireman2:

Podam może plan naszego przekazania cusia:

zakwaterowanie, obiad, wyjazd na mini paradę,powrót do ośrodka, statek, grill, nocleg, śniadanie i powolne opuszczenie ośrodka

Odnośnik do komentarza

ja myślę że jak wyjedziemy o 10,15 to nie będziemy na 11,30 ,można liczyć jazdą powoli że przed 12 zanim się zbierzemy pogadamy wyjedziemy bedzie 12,30-- 60km to powiedzmy godzinka i mamy 13,30 tak na luzaku,można o 30 min. przesunąć ja się dopasuję ale pod dwoma warunkami...... :P a jeszcze reszta z okolic Białegostoku coś się nie odzywa

ps. to można wyjazd z Białego zrobić na 11.00 ??

Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadzajcie mi,oglądam eurowizję... Ok może być 11 pad makiem,to spotykamy się w Ełku na lotosie o 12:30

Odnośnik do komentarza

no to przekładamy na 11 .00 pod makdonaldem koło makro zbiórkę i wyjazd......niech chętni z Białego i okolic potwierdzą jak czytają żeby było wiadomo na kogo czekać.

ps. edytowałem godzinę w głównym wątku o cusiowym grillowaniu żeby był porządek i jednakowa godzina.

Odnośnik do komentarza

potwierdzam, będę w ełku, czekając na was, albo odwrotnie- w sensie, że wy na mnie a czekając

Odnośnik do komentarza

dziś to z suwałk chyba skuterem wodnym...a lato już za 36 dni...eeech .

Roman się stawia u mnie ciut świt-ok. 11:30, zakładamy wodery i wio!

Odnośnik do komentarza

W Bielsku P. - czyli 200 km. od Suwałk też leje .Ale nawet najdłuższa żmija przemija jak deszcz.

Trzymam kciuki za dobrą pogode na sobote i niedziele-powinno się udac.

Odnośnik do komentarza

Normalnie emocje widzę u kolegów ( jak na grzybobraniu) Jaro to by pewnie i dzisiaj wyjechał ???

za to w warminsko-mazurskim cisza,a kiedyś tak wrzało... ;-)
Odnośnik do komentarza

No i stał się zapowiadany cud- godz.18.00 i w Bielsku przestało lac .

To dobry początek miłego weekendu na dwóch kółkach-oby tak dalej.

Do zobaczenia jutro w Białymstoku.

(miejsce spotkania przy Mc.D o godz,11 aktualne?)

Odnośnik do komentarza

w białym tez nie pada,ale co będzie jutro okaże się,godzina 11 aktualna,z tego co wiem Adam będzie wcześniej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...