Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warszawa - Płock - Warszawa, ktoś chętny jutro (30.04) rano?


Barteq

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mam trochę wolnego od pracy :) planuję jutro mały spontaniczny wypad.

Trasa: Warszawa - Sochaczew - Łowicz - (w zależności od godziny być może Kutno) - Płock - Wyszogród - Zakroczym - Warszawa

Nie mam tam nic do załatwienia, ot taka zwykła trasa dla przyjemności, "przewietrzenia" maszyny, podziwiania krajobrazów i zrobienia słit foci na NasząKlasę :)

Wyjazd ok. godziny 9 rano z Warszawy, powrót ok. 15-16. Ktoś chętny?

Zaznaczam, prędkość przelotowa max 100-120km/h.

Odnośnik do komentarza

Witaj Barteq ! Powiem szczerze, że myślałem o jakimś 1 dniowym wypadzie z małżonką w tym kierunku, ale bardziej w dniu 1 maja niż jutro. Pozdrawiam, Maro

Odnośnik do komentarza

Cóż, samemu, ale trasa zaliczona, 267km nakręcone w ciągu nie całych 6 godzin :)

Wyszło tak: Warszawa - Sochaczew - Iłów - Łowicz - Kutno - Gostynin - Płock - Wyszogród - Nowy Dwór Mazowiecki - Warszawa.

Trasa trochę pokręcona i bez sensu (szczególnie ten kawałek z Sochaczewa na Iłów i potem nawrotka na Łowicz :) ) ale głównym celem było pośmigać sobie po Mazowszu, szczególnie małymi drogami między wsiami, pomijając trasy krajowe.

Przy okazji powiem Wam, w tej chwili na wsiach jest tak pięknie, że sam przed wyjazdem sobie nie wyobrażałem - wszystko w soczystej zieleni, ostrej żółci i czystej bieli. Ciężko od tego pięknego krajobrazu oderwać wzrok...

Jedyne co to nie miałem weny na robienie fotek... ale kilka się udało w tym ta, którą prezentuje.

Po zejściu ze skutera powitała mnie głucha cisza dookoła, tylko śpiew ptaków i szum wiatru od czasu do czasu ją przerywał :)

va8kmj4ackf2_t.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...