Skocz do zawartości
Forum Burgmania

mechanik - warsztat u nas ?


didi

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy poratujcie i podpowiedzcie czy macie kogoś co jest wstanie ogarnąć burgmana K4

nie chodzi mi o serwis który wymieniając wszystko w końcu trafi na element szwankujący

szukam kogoś takiego jak na przykład pan Krystian z serwisu BMW na Dudy Gracza w Katowicach

jak do niego się wjeżdża to on już z daleka wie po co się przyjechało

moja awaria niby prosta bo zesłabł w czasie jazdy

czyli wskazywało by na pompę paliwa

ale po wymianie na nową nic się nie zmieniło

niby samemu mogę dojść co szwankuje bo mogę przekładać wszystko po kolei z mojego do skuta żony

ale to nie goły motocykl więc nie muszę tłumaczyć ile z tym pierdzielenia nim zdejmując plastiki do czegoś się dojdzie

a przekładając z dwóch to podwójna robota

pozdrowionko Damian

Odnośnik do komentarza

A tu może spróbuj

P U H Quazi Moto Głaz Maciej to firma działająca w branży sklepów motoryzacyjnych. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Sprzedaż, obsługa i naprawy motocykli oraz sprzedaż części i akcesoriów do nich. Forma prawna firmy P U H Quazi Moto Głaz Maciej to . Firma posiada numer NIP 6321900472 i numer REGON 240697080, a jej siedziba mieści się pod adresem: Starowiejska 12, 43-600 Jaworzno, województwo śląskie. Z firmą P U H Quazi Moto Głaz Maciej skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 790-358-807.

My z chipsem i franio tam robimy sprzęty i mi np.rozwiązał problem z regulatorem napięcia.chodź było ciężko.

Odnośnik do komentarza

A tu może spróbuj

P U H Quazi Moto Głaz Maciej to firma działająca w branży sklepów motoryzacyjnych. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Sprzedaż, obsługa i naprawy motocykli oraz sprzedaż części i akcesoriów do nich. Forma prawna firmy P U H Quazi Moto Głaz Maciej to . Firma posiada numer NIP 6321900472 i numer REGON 240697080, a jej siedziba mieści się pod adresem: Starowiejska 12, 43-600 Jaworzno, województwo śląskie. Z firmą P U H Quazi Moto Głaz Maciej skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 790-358-807.

Firma zmieniła nazwę na AMG-MOTO adres i telefony się nie znieniły (choć mi pozostał niesmak po Quazi Moto ,po zakupie Majki pomimo zapewnień p.Maćka nie dostałem jeszcze siłownika kanapy i książki serwisowej która była i znikła :) ) trzeba przyznać że jako warsztat posiada wiedzę,doświadczenie i napewno coś na podmianę więc warto spróbować

Odnośnik do komentarza

http://www.forum.burgmania.net/topic/19687-burgman-400-k4-pompa-paliwa/

zapala normalnie

wolne obroty trzyma - nie gaśnie ani na zimnym ani na gorącym

przyspiesza normalnie

po wymianie pompy , świecy udało mi się uzyskać tylko tyle że z 80km/h uzyskuje 110km/h

czyli do normalnej mocy zapewniającej licznikowe 160km/h jeszcze mu daleko

coś z paliwem bo każda inna awaria jak rozrząd czy zawory powodowała by w pierwszej kolejności nietrzymanie wolnych obrotów i problem z odpalaniem

od wtorku zabieram się za rozebranie obu i przekładanie części

zacznę od pompy bo nowy zamiennik coś dziwnie głośno chodzi

kupiłem zamiennik bo jak do tej pory ani ja ani nikt ze znajomych na zamienniki pompy paliwa nie narzekał

najgorsze to te wkładanie plastików i kanapy by się przejechać na próbę

Odnośnik do komentarza

"P U H Quazi Moto Głaz Maciej"

ten warsztat jest super !!!

tylko powiedziałem do burka że go tam zawiozę a on mi mówi "Damian nie wygłupiaj się - już wszystko w porządku"

no i się naprawił !

dzięki podpowiedzią kolegi "mkapilkr" odłanczałem i z powrotem podłanczałem czujniki i sondę lambda

czy któraś z tych czynności mu pomogła nie wiem ale teraz jeździ normalnie czyli bez problemu w mieście uzyskuje ponad 140km/h

a dalej sprawdzi się w trasie

dodatkowo kupiłem preparat STP do czyszczenia wtrysków i układów paliwowych benzynowych

zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomóc

tak więc jak na razie nie muszę przekładać podzespołów z mojego bo i tak nic więcej nie uzyskam

dzięki za pomoc i zainteresowanie

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza

Witam,

może ktoś z Was ma zbędną śrubę/korek spustowy oleju silnika (w moim przypadku do Majki 400). Napewno M12X...MOŻE 1,5 nie wiem bo nie potrafię narazie odkręcić. Poprzedni właściciel chyba kleszczami odkręcał i zrobił na gładko-okrągło.

Śruba jest z kołnierzem może to jakiś standard i pasi coś z czegoś innego. Proszę o podpowiedzi w tej kwesti. Dzięki

Odnośnik do komentarza

Witam,

Chciałbym oddać na serwis olejowy i co tam trzeba swojego Burgmana. Bardzo proszę o polecenie wiarygodnego warsztatu, najlepiej w Katowicach.

Z góry dzięki. 😃

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...