Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Deflektor


flyradek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ma może ktoś pożyczyć powiedzmy na godzinę deflektor? Chce kupić do majesty250 i mam problem z wielkością. Wstępnie zastanawiam się nad rozmiarami od 14 do 17 wysokości i od 25 do 30 szerokości, ale to takie strzelanie w ciemno. Przydałoby się założyć jakikolwiek i przegonić skuta w trasie, zawsze będzie jakiś punkt odniesienia. No i przydałoby zdążyć zamówić przed tygodniem majowym...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szkoda że szybciej nie napisałeś bo moja córka uczy się w Poznaniu i wczoraj pojechała.

Jak chcesz to jak będzie jeszcze raz jechała to go z sobą zabierze.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie ale aż głupio by mi było robić Wam takie zamieszanie. Mam nadzieje że znajdzie się ktoś w okolicy poznania

Odnośnik do komentarza

Do której planujecie spotkanie? Pisałem już w wątku o transporcie "Cusia" że mam szkolenie w niedziele, przy dobrych wiatrach skończę o 14

Odnośnik do komentarza

Do której planujecie spotkanie? Pisałem już w wątku o transporcie "Cusia" że mam szkolenie w niedziele, przy dobrych wiatrach skończę o 14

Będziemy gdzieś w okolicy zapewne po 14:00 - zadzwoń do mnie (696407258) to Ci powiem gdzie jesteśmy.

Odnośnik do komentarza

Witam, odkopię.

I jak sprawa się skończyła?

Na jakie wymiary się zdecydowałeś, ile masz wzrostu?

Stoję przed podobnym dylematem do YP250.

Pozdr.

Michał

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja zamontowalem 14 X 30 ale szybko przyciąłem na 11 x 30 teraz widzę troche ponad deflektorem i jest OK. Przede wszystkim cicho i nie wieje. Przy 14 cm było super do czasu deszczu ai i słońce też sie odbijało. Mam 176 cm wzrostu i szyba oryginalna.

Odnośnik do komentarza

Witaj jimo,

Sprawa potoczyła się ciekawie... niestety Majka (bez deflektora) smutna stoi od listopada w garażu a ja na wyspach od stycznia

Odnośnik do komentarza

Skłaniałem się właśnie na 14cm, dziękuję za potwierdzenie.

Czy macie wersję z regulowanym kątem, czy też sztywną?

100zł więcej za samą możliwość regulacji to trochę słono.

pozdr.

Odnośnik do komentarza

Ja użytkuje 17x30 w Satelisie,jako dokładkę do oryginału wersji RS która na niską szybę i wg mnie do mojego skuta deflektor moglby być 2 cm jeszcze wyższy.a tak sie prezentuje w trasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...