Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ale tutaj susza...


Piterson

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że to zależy od ludzi-człowieka. Niby sa Koledzy na forum, ( z danego regionu )  ale odzywają się wtedy jak cos trzeba, albo szukają pomocy :( Ale są też tacy co się udzielają, pomagają i coś tam sie pisze gdzieś i na tym to polega chyba DZIAŁANIE FORUM :) Wiem po sobie z innego forum samochodowego, niby sa ludzie gdzieś z niedaleka,  czy ogólnie, ale tylko zaglądaja jak coś potrzeba, poczytać, zasięgnąć wiedzy lub porady albo wskazówki, są aktywni jak jakiś problem ich dosięga i co robić. Nieraz ciężko nawiązać jakąś rozmowę, czy przyjażń :rolleyes: Wszystko zależy od ludzi i ich chęci :) nie raz nie chcą po prostu bo masz może gorszy sprzęt, mam znajomego co namawiał mnie na zrobienie uprawnień na Motor ( ma uprawnienia i ma 2 motory, a na pewno źle nie mówił :blushing: żeby robić prawko )  i nie poszedłem :(  to teraz jak mam 125 cm3 to mówi: że sobie kupiłem rower z silnikiem :lol2: i jakbym sie chciał z nimi przejechać to musiałbym z 1 godzinę wcześniej  wyjechać żeby być gdzieś tam, a oni mnie dogonią. I tak niektórzy podchodza do innych maszyn, ludzi może, cóż poradzić. Mi jak na razie to pasuje to co mam  i  dobrze się z tym czuje jaką mam maszynę  :P a ludzie są różni, jednemu to pasuje, drugiemu przeszkadza, także jak wiemy: ciężko jest dogodzić każdemu whist

Też wiadomo, że prawie każdy gdzieś tam pracuje, ma inne obowiązki i zadania i nie raz czasu brakuje żeby przesiadywać na Forum, ale cóż poradzić TAKIE ŻYCIE i każdy zagląda w miarę swoich możliwości :) No i na pewno jest fajnie jeżeli są jacyś koledzy w pobliżu, czy z miejscowości gdzie można się spotkać,poznać NOWYCH KOLEGÓW,  porozmawiać, czy jakaś wspólna przejażdżka !scooter czy coś porobić przy maszynie, zawsze jest raźniej :) 

Także bądźmy dobrej myśli, może z czasem przybędzie Kolegów w REGIONACH i na FORUM !OK  :unsure: a na pewno przybywa, bo jest coraz więcej użytkowników np: 125 cm3 lub większych maszyn, Pozdrawiam z Mazur 

Odnośnik do komentarza

Razem z Navigatorem (przemo honda) postanowiliśmy, że chcemy pomóc Waszemu regionowi.

Najlepsze do tego byłoby spotkanie/spotkania w drodze do Gorzowa, jak również w samym Gorzowie.

Nic się u Was nie dzieje ! Nie wierzę, że nie ma u Was pozytywnie zakręconych maxi-skuterzystów. !

Potrzeba tylko dwóch, trzech którym się chce coś organizować i można odbudować ciekawą i sprawną grupę miłośników maxi-skuterów.

Stąd nasza propozycja na początek na kilka wspólnych spotkań na ten rok u Was, u nas i gdzieś po drodze !

Wkrótce dodamy z Navigatorem w waszym dziale regionalnym osobny temat z bardzo ciekawą wycieczką, której nie udało nam się zrealizować w czasie zeszłorocznej wycieczki "Cel: Prora" (Poznań - Gorzów - Kostrzyn nad Odrą - Muncheberg-Banhoff i retro pociągiem do Buckow !)

 

Koledzy, sąsiedzi obudźcie się i odezwijcie a razem zbudujemy u Was silną grupę !

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...