Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad na tor w Mazowieckim


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie wypad na tor w celu doskonalenia umiejętności oraz miłego spędzenia czasu. Najbliższy sensowny tor mieści się w Radomiu i ceny takiej przyjemności naprawdę są dostępne dla każdego.

Można oczywiście polecieć indywidualnie pośmigać , ale wiadomo w grupie lepsza zabawa. Sesje poza porannymi odbywają się również w godzinach 12.45 - 16.45 co wydaje się być idealną porą, biorąc pod uwagę dojazd i powrót do Wawy. W grę wchodzą pon, wt śr i piątek , przy czym ten ostatni raczej odpada moim zdaniem- może być większy ruch na torze .

Ważne , że w przypadku skuterów nie wymagane są kombinezony ochronne co jest obowiązkiem w przypadku moto, choć pytanie jak potraktują skuter o pojemności np. 500 :)

Miło by było połączyć siły z kolegami np. z Łodzi czy z Lublina,a bo tam chyba już niestety, ale tor został chyba zamknięty

Widok toru

radom_track_z_lotu_ptaka.jpg

Cennik toru

http://automobilklub...ANIE Z TORU.pdf

Grafik toru

http://automobilklub...ru 2014 (1).pdf

Na zachętę przejażdżka

[media=]

[/media]

Rzucam temat na razie do rozważenia, ale moim zdaniem jest potencjał na fajną wycieczkę.

Odnośnik do komentarza

Ja się już piszę! Oczywiście, aby tylko dokładna data naszego wspólnego śmiagania pasowała, ale inicjatywa zacna. Przyjemne i pożyteczne w jednym!

Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł, jestem zainteresowany szczególnie winklami, bo jakoś mam opory z głębszym położeniem skuta, zwłaszcza po ostatniej jeździe bokiem.

Będę obserwować. Czy orientujesz się jak wygląda kwestia obłożenia toru w poszczególne dni?

Odnośnik do komentarza

ALFI, nie mam pojęcia jak jest z obłożeniem. Myślę , że w tygodniu nie będzie tragedii. Tor nie jest duży więc jak wbije się parę maszyn robi się juz gęsto

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będę obserwował temat. Nie ukrywam, że przydało by się tochę doszkolenia techniki. Czy będzie profesjonalny instruktor czy tylko samo "polatanie" po torze ?

Odnośnik do komentarza

Będę obserwował temat. Nie ukrywam, że przydało by się tochę doszkolenia techniki. Czy będzie profesjonalny instruktor czy tylko samo "polatanie" po torze ?

Można wziąć instruktora z dedykowanym szkoleniem akie w szkole Policji w Legionowie, ale wówczas pieniądze robią się już konkretne, chociaż moim zdaniem i tak warto- bardzo szybko takie szkolenie weryfikuje braki.

Tor proponuje jako zwykkłą pojeżdżawkę , która i tak wnosi wiele dobrego . Jeżdżąc głownie w miejście mamy rzadko okazje poćwiczyć prawidłowe składanie w zakręty , a prawie nigdy kombinacje kilku ciasnych zakrętów. Nie bez powodu większość skuterów ma "kwadratowe" opony od jazdy na wprost :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poproszę o zaproponowanie jakiejś daty spotkania na ten wyjazd na tor.

Się może skuszę :Jumpy: jak nie będzie kolidowało z innymi zajęciami.

Odnośnik do komentarza

Celowałbym w połowę maja , ale bliżej można określić na 3-4 dni przed wyjazdem ze względu na pogodę. Wole jeździć po torze akurat po suchym :)

Możemy wstępnie ustalić środę 14 Maja na sesję w godzinach 12.45-16.45, czyli wyjazd z Warszawki zrobimy na spokojnie z pogadankami, tankowaniem, sikaniem itd ok 10.30

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie bez powodu większość skuterów ma "kwadratowe" opony od jazdy na wprost :)

Trafione w "10" - właśnie tak wyglądała tylna opona jak wymieniałem w poprzednim skucie (AN400) :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Możemy wstępnie ustalić środę 14 Maja ....... ok 10.30

Zapisałem w kalendarzu .... jeśli nic mi nie wypadnie i pogoda dopisze jadę z plecakiem :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja bym się z przyjemnością pisał na taki wyjazd, ale w tygodniu to mam wolne tylko wtorki. Może komuś też tak pasuje. Chętnie bym poćwiczył wskazówki Davida L. Hougha z Motocyklisty Doskonałego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...