Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na spotkanie wiosenne nad Zalewem Zegrzyńskim dnia 12.04


sonor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

INFO dla wszystkich chętnych na wspólny wyjazd/dojazd w sobotę dnia 12.04.2014r. na spotkanie wiosenne nad Zalewem Zegrzyńskim. Spotykamy się o 9.30 pod C66, WYJAZD punkt 10.00!!! Prowadzi zszarańczały Orzech :Jumpy: wiec zatankować się (to główna uwaga do SONORA ;) ), być zwartym i gotowym, pilnować drogi i OSTROŻNIE!!!, jechać za przewodnikiem ;)

Szerokości i do zobaczyska przed C66 i na miejscu. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem w takiej sytuacji pod C66, 9:30 :D

ps. czemu do regionalnych? Przecież to nie jest spotkanie regionalne ;) <---- o masz widzę że nie wszyscy łapią poniżej to jest sarkazm :frusty: Flyman jeszcze tyle pracy przed tobą ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie do regionalnych,bo tez się nad tym zastanawiałem,ale może będzie ktoś chętny z innego województwa dołączyc do naszej grupy i przejechać się z nami... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również się melduję. Do zobaczyska. :msn-wink:

.. tylko 10 wyjazd to nie za późno? o 11 zaczyna się pokaz, a Campto jakieś identyfikatory ma dla nas i rejestracja.

Odnośnik do komentarza

Złapię Was bliżej celu bo mam spotkanie o 9.00 w Legionowie. A co do prowadzenia przez Orzecha to faktycznie przedsmak był w Lublinie ;) Błyskawica --->>

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja, jako że nie mogę o 10, to ruszam o 11 aby dotrzeć przed wyjazdem do Kuligowa.

Jakby ktoś też nie mógł wcześniej, a chciałby wspólnie dobić do Rynii, to ja będę chwilę przed 11 pod C66 i o 11:00 ruszam nad Zegrze :)

Odnośnik do komentarza

Bendix do Lublina to prowadził orzeł, a nie orzech.

No tak ...To tylko świadczy o tym że musimy się częściej spotykać abym Was rozpoznawał :)

pzdr i do jutra !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...