Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suzuki Test Ride Day 2014


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak w zeszłym roku, także i w tym Suzuki organizuje przenośny cyrk na kołach pod nazwą Test Ride Day. W zeszłym roku brałem udział, w tym też zamierzam bo naprawde warto. Polega to na tym że do lokalnego dealera (w moim przypadku Biker's World w Daventry) przyjeżdza tir wyładowany najnowszymi modelami i można testować, oglądać, przymierzać się, jeździć, dyskutować, kupować itp itd. Ludzie z Suzuki byli bardzo otwarci i wręcz zachęcali do jazd próbnych. Wcześniej zarezerwowałem jazdę Burgmanem 650 i Vstromem 650, a skończyło się na tym, że oprócz tych dwóch, jeździłem jeszcze GSXR750, GSXR1000 i Hayabusą. I to wszystko w przemiłej atmosferze.

Lista co gdzie kiedy

https://www.suzuki-g...-town-near-you/

Warto wczesniej sie skontaktowac z dealerem i zarezerwowac jazdy.

PS W sobotę byłem w Biker's World po środek do czyszczenia hamulców, patrzę stoi demo Vstroma 1000 2014, nie mogłem się oprzeć i wziąłem gada na godzinną rundę :naughty: Ah ten pomruk litrowej V-ki

rkpjr6.jpg

2nkkuc7.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorry, za OT, ale muszę przyznać, że takich eventów to w PL prędko nie będzie. W zeszłym roku był tylko objazdowy TIR z Harleyami. Miłego testowania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mikołaj chyba chce przekonać nielicznych co zostali do wyjazdu z kraju... :wink32:

Bynajmniej nie wybieram się. Ja swoją emigrację w UK odbębniłem w latach 1990 - 1993. Teraz to tylko czasem z sentymentu i turystycznie.

Odnośnik do komentarza

Sorry, za OT, ale muszę przyznać, że takich eventów to w PL prędko nie będzie...

Pewnie dlatego, że już były.

Suzuki przez lata organizowało bardzo podobny "cyrk objazdowy" w PL. Nazywało się to Suzuki Moto Caravan Tour.

Na forum jest wątek z 2007 roku: tutaj

Zrezygnowali bodaj w ubiegłym roku, tłumacząc że koszty przewyższały korzyści.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pewnie dlatego, że już były.

Suzuki przez lata organizowało bardzo podobny "cyrk objazdowy" w PL. Nazywało się to Suzuki Moto Caravan Tour.

Na forum jest wątek z 2007 roku: tutaj

Zrezygnowali bodaj w ubiegłym roku, tłumacząc że koszty przewyższały korzyści.

Moze i były. Dla mnie liczy się "tu i teraz". Jak się nie opłaca w 40 milionowym kraju to gdzie ? "Biedaki"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak się nie opłaca w 40 milionowym kraju to gdzie ? "Biedaki"

Może tam gdzie sprzedaje się 100 razy więcej motocykli ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może tam gdzie sprzedaje się 100 razy więcej motocykli ?

No i tu Artur wracamy do początku. Praktycznie nie sprzedaje się w PL nowych moto. 95% zmieniających 2oo kupuje używki z wiadomych względów. Trudno, ja to rozumiem - life. Ale nadal mi szkoda, że u nas takich eventów teraz nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...