Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski Spot kroszonkowy.


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jak tak śledzę forum Burgmanii, to widzę coraz to więcej jakieś "jajeczka wielkanocne".

Myślę sobie, że chodzi tutaj o naszą "kroszonkę", o ile jeszcze dobrze kojarzę.

Z skruchą - przyznaję się, że jeszcze w mym życiu nie brałem udziału w takiej "kroszonce". :(

W mym domu, śniadanie wielkanocne wygląda tak:

Ćwiartkami jajka (lekko posolone), są częstowani (PRZEZE MNIE! - gazda!) biesiadnicy. Jest to okazja na złożenie sobie życzeń świątecznych.

Pisząc to teraz, wygląda to podobnie do naszego "opłatka". Kumasz?

Mam pytanie = czy ktoś ma ochotę i chęć wziąć udział w takim "śniadaniu"? Specjalnie w cudzysłowie bo wiadomo, że wielkanocne śniadanie spędzimy w gronie osobistej rodziny!

Jednak, w godzinach popołudniowych, już tak po pracy, już po siejcie, już po .... :) - fajnie było by się spotkać i złożyć sobie życzenia "kroszonkowe" :) :) :)

Jakiś czwartek? 10; 17.04.2014 w Chudowie?

O ile ja mogę prosić, to wyobrażam sobie to w ten sposób, by nie kolidowała ta KROSZONKA z CUSIEM.

W końcu mamy dwa czwartki :) A Grzesia już widzę na pierwszym planie!

Kto podejmuje się organizacji kroszonki?

Jednak to tylko moje myśli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Antoś

Pomysł fajny, ale moim skromnym zdaniem chyba z późno zaproponowane no i nie było Komu się podjąć tematu do organizacji...

Zapraszam w czwartek na przekazanie CUSIA - Bielsko-Biała > Katowice, będzie z jajami i trochę zrobimy otoczkę świąteczną.Mam nadzieję, że Towarzystwo dopisze, choć na chwilkę.....Jeszcze nie wiem gdzie czy Chudów czy Szałas ( głosy Ludu zadecydują) :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...