Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Haftowane naszywki - Grupa Zachodniopomorska


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, dotarły do mnie, haftowane plakietki do naszycia na kurtki …

Zamówiłem dwie okrągłe o średnicy 8 cm i dwie prostokątne o wymiarach 8 cm x 2 cm …

plakietka+prz%25C3%25B3d.jpg

plakietka+ty%25C5%2582.jpg

Jak widać powyżej są starannie wykonane, zarówno z przodu jak i z tyłu …

Koszt wykonania: naszywka okrągła– 7,70 zł, naszywka prostokątna – 4,40 zł, do tego wszystkiego koszt przesyłki – 6 zł … całe zamówienie zamknęło się w kwocie 30,20 zł …

Czas realizacji zamówienia łącznie z przesyłką – 5 dni (wliczając weekend) ... można więc powiedzieć że ekspresowo ...

Realizatorem zamówienia był użytkownik Allegro - kmhaft

Ogólnie polecam … ja jestem zadowolony ...

Odnośnik do komentarza

super ta naszywka imienna . A możesz mnie poinformować kto zrobił wzór tego, czy miałeś już gotowy ? Czy może też musiałeś zapłacić za zrobienie wzoru ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj, dotarły do mnie, haftowane plakietki do naszycia na kurtki …

Zamówiłem dwie okrągłe o średnicy 8 cm i dwie prostokątne o wymiarach 8 cm x 2 cm …

plakietka+prz%25C3%25B3d.jpg

plakietka+ty%25C5%2582.jpg

Jak widać powyżej są starannie wykonane, zarówno z przodu jak i z tyłu …

Koszt wykonania: naszywka okrągła– 7,70 zł, naszywka prostokątna – 4,40 zł, do tego wszystkiego koszt przesyłki – 6 zł … całe zamówienie zamknęło się w kwocie 30,20 zł …

Czas realizacji zamówienia łącznie z przesyłką – 5 dni (wliczając weekend) ... można więc powiedzieć że ekspresowo ...

Realizatorem zamówienia był użytkownik Allegro - kmhaft

Ogólnie polecam … ja jestem zadowolony ...

Elvis - wybacz mi proszę, jak potrafisz.

Grupa - ok.

A reszta z lewej na prawą (??????).

Sorry za otwarcie pyska :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A reszta z lewej na prawą (??????)

Bo my jesteśmy trochę "inni" :clapping: No tak jakoś w naszym logo napis jednym ciągiem idzie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bo my jesteśmy trochę "inni" :clapping: No tak jakoś w naszym logo napis jednym ciągiem idzie...

Hihihihihi I tak trzymać.

Tylko mnie moja potrafi mnie "przekabacić" :)

Mięczak jestem.

Odnośnik do komentarza

No ja jestem pod wrażeniem, podoba mi się :D

Dzięki za słowa uznania .... :)

super ta naszywka imienna . A możesz mnie poinformować kto zrobił wzór tego, czy miałeś już gotowy ? Czy może też musiałeś zapłacić za zrobienie wzoru ?

Dzięki ...

Już objaśniam ... wzór zrobiłem osobiście czyli po prostu przygotowałem plik w formacie jpg., w całkiem niedużej rozdzielczości i wysłaełm do wykonawcy który sam opracował projekt haftu ....

Dodam jeszcze że za projekt nie płaciłem ani grosza ... projekt jest w GRATISIE ...

Cieszę się że podoba Ci się ta naszywka ... mi też podoba się ten krój czcionki i dlatego na taką się zdecydowałem .... jeśli jesteś zainteresowany to czcionka nazywa się MAGNETO ...

Elvis - wybacz mi proszę, jak potrafisz.

Grupa - ok.

A reszta z lewej na prawą (??????).

Sorry za otwarcie pyska :)

Anton ... nie kombinuj ...

Projekt opracowali najlepsi graficy na Pomorzu Zachodnim i proponuję się nie czepiać ...

Bo jak nie ... to będziemy musieli to omówić w zupełnie innych okolicznościach .... a dokładniej mówiąc, przy ognistej wodzie .... :)

Odnośnik do komentarza

Anton ... nie kombinuj ...

Projekt opracowali najlepsi graficy na Pomorzu Zachodnim i proponuję się nie czepiać ...

Bo jak nie ... to będziemy musieli to omówić w zupełnie innych okolicznościach .... a dokładniej mówiąc, przy ognistej wodzie .... :)

mogę być rozjemcą, albo sekundantem ? :) "ognistą" już mam :)

Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj, dwie z moich naszywek znalazły się we właściwym miejscu ... zostały doszyte do jednej z kurtek ...

Efekt końcowy prezentuję pniżej ...

kurtka1.jpg

kurtka2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...