Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Integra w 3Mieście


marek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby, która pomyka na Integrze. U dealera nie ma ani jednej sztuki, a chętnie bym się jej przyjrzał z bliska.

Info na priv. proszę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ciekaw jestem co Cię skłoniło do zmiany zdania, w ubiegłym roku dość mocno krytykowałeś Integrę?

Marek w innym poście napisał, że nie bedzie tęsknił za małymi kółkami SW-T. Integra ma duże :-)

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem co Cię skłoniło do zmiany zdania, w ubiegłym roku dość mocno krytykowałeś Integrę?

Zdania nie zmieniłem. Nadal uważam, że Integra ma sporo wad, ale po roku na SW-T400, doceniłem jej zalety: duże koła, tylny wahacz, zawieszenie, silnik, automatyczna skrzynia biegów, itp.

Jeździ jak moto, skręca jak moto, buczy jak moto, ale siedzisz jak na skuterze. Innymi słowy, idealne rozwiązanie dla emeryta z motocyklową przeszłością :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

MRA VarioTouring

Z oryginalną szybą Hondy nie jeździłem, więc trudno porównać. MRA jest mniejsza, nieco nadrabia deflektorem, ale na jesieni chyba zainwestuję w nieco większą szybę. Tym bardziej, że po przeróbce kanapy siedzę dużo wyżej.

Odnośnik do komentarza

@marek_m:

Spotkamy sie na zlocie, to sobie mozesz zobaczyc moja wyzsza szybe Puiga do Integry. Jest wyzsza o 5,5 cm od orginalnej. No i wogole, chce pogadac o Integrze, wiec zapowiada sie dlugi wieczor na zlocie cha cha :)

Odnośnik do komentarza

Na zlocie mnie nie będzie :confused:

9-go rano wylatuję na tydzień do Kazachstanu. Wcześniej muszę się trochę przygotować.

Spróbuję złapać Ciebie przy okazji wyjazdu Grupy Pomorskiej do Szwecji, ale też może być problem, bo do 18-tej jestem na ogół w pracy. Może na bazie promowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...