Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd Weekendowy


Tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Temat był już na forum ale pozwoliłem sobie go odnowić.

Chciałbym zaproponować wspólne spotkanie na fajnym wypadzie weekendowym w gronie Ekipy Burgmania w okolicach Sobienie Jeziory w miejscowo?ci Zambrzyków Stary. Jak już pisałem w tej miejscowo?ci mój serdeczny przyjaciel ma bardzo fajn? knajpę(girl, piwko, wódeczka, bilard itp.) Jest też tam pole namiotowe. Ceny będ? bardzo przystępne Np. piwko ok. 2zł kumpel się zgodził i serdecznie zaprasza. Narazie pewnie większo?ć Klubowiczów wybiera się na Rajd |więtokrzyski ale temat będzie aktualny przez całe wakacje więc zapraszam Was Wszystkich.

Pozdrawiam-Tomi

Nie chce byc nieuprzejmy, ale czy Ty robisz komus reklame? Powielanie tematow nie jest najlepszym sposobem. Ten zamykam, wystarczy nam napisany przez Ciebie ostatnio.

PS. Naucz sie edytowac posty.

dr.big

Odnośnik do komentarza

Można jechać drog? 801 z Warszawy w kierunku Otwocka tras? na Dęblin, Puławy. Jest to ok. 60km od Warszawy. Dokładna nazwa miejscowo?ci Zambrzyków Stary. Teren jest oczywi?cie zamknięty i bezpieczny więc spokojnie można zostawić skutery, do spania potrzebny będzie namiot, ale ogółem jest bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...