Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jajco mazowieckie 04.04.14


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Z przykrością musimy stwierdzić iż nie damy rady :( na 19.30.

20.00 to wszystkie pieniądze ;)

ale będziemy na 100%

już nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza

Zyczę udanej imprezy :) , jako, że nie mogę być co tydzień, w tym roku wybrałem "rozpoczęcie sezonu" w Ryni za 7 dni :) ... i spota też pewnie zaliczę, żeby mieć ten stempelek w książeczce spotkań ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki wielkie wszystkim przybyłym za miłą niespodziankę :) Jajeczko Burgmanii tym razem kameralne ale zdecydowanie udane :)

pzdr

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A więc po jajeczku.

Było skromniej ale bardzo miło. Widać, że już nie jesteśmy tacy młodzi. Było baaaardzo spokojnie.

STO LAT odśpiewane, świeczki zdmuchnięte, jajcem przegryzione, napitkami przepite.

Widzymy się za tydzień.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy:( Było świetnie i za to bardzo z Igą wszystkim dziękujemy a w szczególności Orzechowi za org. Dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza

My już też w domu. Dziękujemy wszystkim za wspaniały wieczór. Życzymy wszystkim wszystkiego dobrego z okazji świąt, a solenizantom wszelkiej pomyślności.

Pozdrawiamy

Dor_ota i Alfi

Odnośnik do komentarza

A ja chciałem podziękować Orzechowi za organizację i za przywiezienie i za odwiezienie. Wszystkim uczestnikom za bardzo miłą atmosferę, Smokowi, że się pojawił, Sonorowi, że zajrzał, Adze za uśmiech, Domelowi, że ją przywiózł, Pinowi i Idze za sąsiedztwo, Alfiemu wraz z Dorotą za dokładkę, Szorstkiemu też za sąsiedztwo i że miał urodziny, Morwie za najcięższe ciastko jakie w życiu niosłem, Mariuszowi za „oj tam”, Ewikowi, Wrzoniowi, Piootrowi, Grzesiu, Przemowi, Worlanowi, Jaankowi, Iraskowi, Michaluowi, Molo, Valdiemu... jeśli kogoś pominąłem, no to sorry.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo dziękuję za miłe jajeczne spotkanie. Współ biesiadnikom oraz tym do których miałem daaaaaleko. Wybaczcie jakość, ale z kronikarskiego obowiązku i dla tych co nie byli zamieszczam 2 foty:

zy5ebedy.jpg

ujysurup.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki i od nas za organizację "jajeczka". Jak zwykle miło i fajnie czas spędzony w doborowym towarzystwie. Pozdro dla wszystkich i wesołych świąt,

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dziękuję za miłe jajcowanie.

A zdjęcia? Żeby nie było, że nie było to wklejam kilka fotek zrobionych z ukrycia ;)

_MG_9462.JPG?gl=PL

IMG_0996.JPG?gl=PL

IMG_0998.JPG?gl=PL

IMG_0224.JPG?gl=PL

IMG_0119.JPG?gl=PL

SANY0080.JPG?gl=PL

SANY0095.JPG?gl=PL

IMG_9476.JPG?gl=PL

IMG_9477.JPG?gl=PL

Wesołego Alleluja !!!

zajac.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nie mogłem uczestniczyć, a widzę że atmosfera była przednia. Nie pozostaje mi nic tylko żałować.

A Wszystkim życzę wesołych, spokojnych, rodzinnych Świąt i mokrego dyngusa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...