Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie podróżników.


GadekW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturo-bb

    15

  • Anton

    8

  • kenobi

    6

  • Joasia70

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Paweł ty moja "konczito wurst" jestes cudowny....(normalnie sie bojnolem)

Gosia przepraszam ale to On mnie adorowal:)

Dziękuję Joasiu i chłopaki za mile spędzony wieczór.

Pozdrawiam

krys70

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

i ja na samym końcu w domu było za...cie a ci którzy nie byli niech żałują....

PS Anton Twoje Antonówki są super

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , dzięki za mile spędzony czas z wami , nie wiem co bym robił gdyby Was nie było . Zostałbym dłużej ale obowiązki wzywały , byłem

w domu 0,20 a teraz już w pracy .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i ja w domu ( nie, nie, nie przyjechałam w tej chwili tylko wczoraj ok 24.00 ;) )

rewelacyjne spotkanie, mam nadzieję, że będą kolejne ( GadekW pamiętaj poinformować nas jak będziesz coś wiedział mimo, że nie przyjeżdżasz ;) )

w trakcie spotkania wysłuchaliśmy trzech niesamowitych relacji z wypraw :

- znakomita relacja dziewczyny, która sama pojechała na alaskę pogłaskać niedźwiedzie ( zawsze mówiłam, że to moje jeżdżenie to spacer do sąsiedniej wioski ;) )

- wyprawa trzech motocyklistów na czterech nogach do Władywostoku dzięki czemu dowiedziałam się, że w Polsce działa Stowarzyszenie Motocyklistów Niepełnosprawnych ( http://www.psnm.pl/ )

oraz wyprawa grupy motocyklistów do Gambii i Senegalu

ech aż zazdrość brała i podziw

dzięki za spotkanie:

- Paweł i Krzysiek aż mnie ciarki po plecach latały od tego Waszego migdalenia ;)

- Anton antonówki super

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak sobie buszując w necie i szukając jakiejś informacji co do kolejnego spotkania znalazłem parę zdjęć z tej imprezy.

O TU i TU reszta

Szkoda że na razie cisza i nie ma następnej imprezy :confused:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejne spotkania się odbywają.... fakt nie zawsze "pod nosem" ale te 300-400km co to dla podróżników :)

Dokopałem się gdzie się można dowiedzieć i następnej takiej imprezie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że na razie cisza i nie ma następnej imprezy :confused:

No i przegapiliśmy kolejną edycję :mad2:

TU info

Następna edycja ponoć w Maju

Postaram się kontrolować. ( wysłałem też info przez facebooka do kilku osób - Joasiu ty już ich miałaś w polubieniach ale nie sprawdzałaś :msn-cry: - popraw się )

Ale jak by co to przypominajcie bo moja pamięć już nie taka dobra :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

;( kurcze taka fajna impreska...ja niestety niefejsbukowy Artur będę Cię molestował w okolicach..... kwietnia cobyś szczegółów się dowiedział .... pewnie na moto się już będzie można wybrać :) ( to i noclegi pewnie będą potrzebne) :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasiu ty już ich miałaś w polubieniach ale nie sprawdzałaś :msn-cry: - popraw się

ale, że co ? ale, że jak ? ale, że gdzie ??? facebook ??? a co to ? ;) Artur jakieś konto tam mam ale dla mnie to czarna magia :) niektórzy tam żyją a ja żyję omijając wielkim łukiem ... sorki :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasiu nie dość że masz tam konto to jeszcze masz w polubieniach ich stronę i wyświetliło ci się " co , gdzie i jak "

No ale cóż. Było minęło.

Trzeba być czujnym na wiosnę.

Robert wysłałem też Moni na fejsa info. Więc i ona może kontrolować temat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

;( kurcze taka fajna impreska...ja niestety niefejsbukowy Artur będę Cię molestował w okolicach..... kwietnia cobyś szczegółów się dowiedział .... pewnie na moto się już będzie można wybrać :) ( to i noclegi pewnie będą potrzebne)

ale Artur nie ma konta na fejsie. !!!! ....... ale mnie możesz pomolestować ;):):D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ale Artur nie ma konta na fejsie. !!!!

to jak nie ma konta na fejsie to skąd wie co tam się dzieje i co się dzieje na moim koncie ( na które ja nie wchodzę ) ????

i jeszcze mnie opieprza, że nie wiem co się dzieje ;)

Robert wysłałem też Moni na fejsa info.

i nie mając konta innym wysyła info ;) cud ! cud ! ;) tak to tylko nasz KRÓL potrafi ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...