Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Komputer


ALFI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Poszukuję kogoś kto może zająć się złożeniem komputera wg przesłanej konfiguracji. Konfiguracja została stworzona przez mojego syna - głównie do gier. Między wierszami rozmawiając z moją latoroślą dowiedziałem się ile takie cacko może kosztować, :scared: :scared:......i z tego powodu szukam ewentualnych oszczędności. Na złożony zestaw będę chciał otrzymać f-re Vat.

Jeśli jest ktoś kto może ogarnąć taki temat proszę o informację na PM.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Alfi , zadanie nie jest trudne ,jeden wyjazd w niedziele na giełdę komputerową i składasz sobie sam ;)

Odnośnik do komentarza

Ceny na niedzielnej giełdzie są najczęściej wyższe niż góry :)

ALFI, napisz do mnie PW ze specyfikacją, postaram Ci się po koleżeńsku pomóc.

Odnośnik do komentarza

Strażak, wg nie jest to aż takie proste, to zupełnie nie moja bajka. Kiedyś chciałem coś sprawdzić w swoim komp. to po tym sprawdzaniu okazało się że zniknęła była gdzieś karta dźwiękowa......nie kopałem, nie skakałem a ona sobie poszła....

Wolę się nie dotykać...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Faktura VAT na komputer dla syna .... do gier .... nieładnie ;)

dobra żartowałem

sorry za OT ale na władze nie ma kary ....

Odnośnik do komentarza

Kisiel, zapomniałem dodać że wspomniany sprzęt będzie stał w moim domowym gabinecie, a że pracę mam wyjątkowo nudną i jestem fanatykiem gier.....no cóż, kto mi zabroni.. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Przerabiałem temat niedawno; złożenie zestawu często jest możliwe u sprzedawcy gratis-bo kupujesz u niego wszystkie graty.

To gdzie możesz znaleść prawdziwe oszczędności to świadomość techniczna. Zestaw wymyślony przez syna z klocków raczej nie będzie optymalne. Większość oszczędności tkwi w odpowiednim dopasowaniu elementów i odpowiedniej konfiguracji już posiadanego sprzętu nie porywając się na topowe rozwiązania. Może się zdarzyć, że sprzęt tańszy 50% wydajność w grach będzie miał tylko 10-20% mniejszą. Możesz mi podesłać zestawienie na formum; przedystkutujemy :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za wiele podpowiedzi oraz okazaną pomoc.

Sprawa zamknięta, biuro wyposażone.

Kolejny raz potwierdza się teza, że wśród Burgmaniaków nie ma sprawy nie do załatwienia.

Temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...