Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co sądzicie?


ravw

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już yamahe majesty 250, mam teraz kymco xc 500 i o niebo wygodniejszy dla mnie jest kymco, honda integra nie wyglada jak skuter bardziej jak motocykl z automatem, najbardziej podoba mi sie burgi 650 albo bmw 650 ale cena za nowy w obu wypadkach powala a ja nastepnego nie chce miec juz uzywanego. Ewentualnie zastanowie sie jeszcze nad uzywanym silver wingiem 600 ewentualnie sym bo kymco xc500 ponoc nie produkowany no i xc500 niestety ma maly zbiornik paliwa i pali jak smoczysko.

Ewentualnie nie odrzucam integry z pewnych powodow. Reszta w postaci gp800 lub aprilia srv odpada bo brak tu zalet skutera i brak zalet integry.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rafał to kup sobie słonia lub wielbłąda,wielkością będzie pasować super do ciebie.:)

Odnośnik do komentarza

Przejechalbym się tym SYM400iAbs i doświadczył na sobie co ta marka proponuje. U nas malo popularna, warto sprawdzić jakość obsługi serwisowej i dostępność części. Na kilku greckich wyspach widziałem bardzo dużo mniejszych modeli w wypozyczalniach. Ten model przy cenie 21k z ABS można porównywać chyba tylko z używanymi bardziej znanych w EU marek.

Odnośnik do komentarza

Oj zapatrzyli się na Króla i w sumie, to się trudno dziwić, jeśli chcieli czerpać z dobrego wzorca. Niewprawne oko może mieć trudność w odróżnieniu tych konstrukcji. Poza tym pomysł ciekawy, mam wrażenie, że wpakowali tam co tylko mieli (ABS, przewody w metalowym oplocie, regulowane klamki, USB, gniazdko zapalniczki, schowki, spory kufer pod kanapą), a resztę zrobili najprościej jak się dało (szyba regulowana w dwóch pozycjach z użyciem narzędzi, jeden cylinder nawet w wersji 600i), przy rozsądnych cenach i 3 letniej gwarancji (rynek Czeski, nie wiem jak u nas), to może stanowić ciekawą propozycję. Gdyby jeszcze poprawili, opisywany w innych wątkach, poziom jakości obsługi w serwisie, to ofarta byłaby kompletna. Dla wielu byłaby to warta rozważenia alternatywa wobec używanych sprzętów lepszych marek i chyba SYM uderza własnie w tę niszę rynkową. Czytając zagraniczne fora to, jakiś znaczących uchybień w tej konstrukcji nie znalaziono. Jest na rynku podobno od 2011 roku, więc mieli czas na poprawki. Model ma szansę na zdobycie popularności, a jak przeczytałem na którymś forum, że warto się tym przejechać zanim kupisz coś dwa razy droższego i zastanowić się, czy za zaoszczędzone w ten sposób środki nie wziąć sobie np. jakiegoś biegowca do zabawy w terenie lub zgrabnej 125 na miasto. Więc jak komuś nie przeszkadza mniej popularne logo w odnajdywaniu przyjemności w nawijaniu km na maxi... A jakoś ostatnio nowości brak, rynek maxi jakby sie trochę skurczył...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...