Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tricity by Night


jacek_gda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię czasami pomykać późnym wieczorem przez miasto. Co Wy na to, żeby uskuteczniać w ciepłe wieczory wieczorne kulanka wzorem Warszawskiego WBN?

Godzina powiedzmy 21.00 i raz na jakiś czas, żeby nas kobiety nie "przechrzciły". W ciągu dnia to różnie bywa, weekendy jak widać zazwyczaj każdy sobie... Spot o 18.00... Dla mnie niestety za wcześnie... Ale 21.00 raz, dwa razy w tygodniu :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Jacku - jak zawsze tryskasz super pomyslami i nie ukrywam ze to mi sie podoba i czesto w lato siadam na skuter i szmigam sobie po S3M kiedy ulice juz pustoszeja . Czesto zajezdzam sobie do goralskiej gospody na Kwasnice na wiepszowinie z ziemiaczkami okraszanymi szpyrkami co jest nastepna esencja wieczoru

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim przemilym pospotowym kulaniu ze Statorem też mnie naszła chęć na jazdy po zmierzchu :) myślałem o założeniu stosownego wątku ale Jaca był szybszy. Oczywiście wchodzę :)

Odnośnik do komentarza

No, no, to się spodobalo nawet mojej małżonce!

Ale faceci potrzebują swojego pudełka nicości, więc puści mnie samego, uffff.

To kiedy zaczynamy?

Odnośnik do komentarza

Nie czekamy na lato. Jedziemy dziś, po 20-tej. Jeśli ktoś ma ochotę - zapraszamy. W razie czego dryndać . Tel podawałem na PW. Jakbyco.

EDIT 22:40

Wrociliśmy. Było super. Małżonka grzała plecy, motokocyk nóżki. W ręce tylko chłodno, ale nic to w porównaniu z przyjemnością wieczornej jazdy.

No to do następnego razu...

Odnośnik do komentarza

Stator, mi fona na priv nie podałeś. Również dzisiaj pomknąłem z Gdańskiej Starówki na Skwer Kościuszki i spowrotem :-)

Pokręcił się po Starym Mieście, potem małe kulanko po Sopocie i dalej do Gdyni.

"Ryczącym balkonikem" przemknąłem "cichaczem" przez zamkniętom dla 2oo Świętojańską :-) I pognałem do domu.

Ale jak wspomniał Czarek, naprawdę przyjemnie to będzie jak zrobi się cieplej :-)

Odnośnik do komentarza

No to na forum, najmocniej przepraszam. Naprawiłem swój błąd. kurcze, myślałem, że wysłałem do wszystkich z trójmiasta. Ciapa!

Wczoraj zaliczyliśmy boczne, górne uliczki Gdyni, wzgórze z krzyżem, no i oczywiście Skwer.

Odnośnik do komentarza

No ładnie ...a dzisiaj ( jak nie będzie padać w ciągu dnia ) ktoś się wybiera?. Po ciemku nie widać , że nie ma słońca ;)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj pokulałem "służbowo"

Ale złapał mnie deszcz, temperatura spadła do 5 stopni, i frajda z jazdy razem z nią :-/

Oczywiście, jeżeli się poprawi pogoda to chętnie :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Ja jak wspomniałem, odezwę się w ciągu dnia. Kulam się dzisiaj "służbowo" :-) a TBN chętnie zaliczę

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja mogę Was tylko pozdrowić z Krynicy Morskiej, dokąd wybrałem się z moją małżonką oczywiście skuterkiem.

Wiecie jakie to cudowne uczucie, nie brać ze sobą dwóch walixek na dwa dni? Pierwszy raz zapakowliśmy się do jednego plecaka...

A może wpadniecie do nas na sobotę?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię czasami pomykać późnym wieczorem przez miasto...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Hmmm...teraz wiem już co rozumiesz pod pojęciem "pomykać " :batman: . Dobrze, że ten patrol był w Sopocie a nie np. na Trasie Sucharskiego ;) Było super i za tydzień robimy powtórkę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...