Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motoshow Szczecin 12-13 kwiecień


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem że właśnie dogadujemy się w sprawie wyjazdu do Poznania na Motoshow, ale w Szczecinie również będzie coś fajnego, w zeszłym roku byliśmy, była fajna parada moto z Jasnych Błoni i mam nadzieję, że nie omieszkamy również i w tym roku.

Motoshow Szczecin

Otwarcie sezonu 2014

Przewidywana pogoda na 12-13 kwietnia: słonecznie i bez opadów

1972267_535794479869566_1901582656_n.jpg

Oficjalna stronka:

http://motoshow.szczecin.pl/

Odnośnik do komentarza

Parada jest co roku jako symboliczne otwarcie sezonu i na pewno warto wziąć udział.

Sądzisz że ta pani ze zdjęcia też będzie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest na przykro że nie możemy uczestniczyć w paradzie ale zaplanowane mamy wyjazd skutem do Tucholi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nie wiem, jak będę pracował w kwietniu, ale jak będę miał wolne, to na pewno będę chciał być na tej paradzie (no i jak aura pozwoli, bo z Świnoujścia w deszczu... Może niekoniecznie :P)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli nie będzie padało zamierzam przyjechać na Błonia i przejechać się na paradzie, ale na końcu nie skręcam na targi, tylko jadę dalej, żeby się przejechać (jak w poprzednich latach :)).

Odnośnik do komentarza

Jak macie siedzieć w domu i myśleć co było, to po prostu przyjedźcie na Jasne Błonia, na pewno nie pożałujecie, za bilety nie płacicie jak jedziecie na paradzie moto. nie to żebym namawiał, ale sam zobacz...

https://picasaweb.google.com/melmacie4/MotoshowSzczecinKwiecien2013?authkey=Gv1sRgCKKq3vT3yqOS9QE#

Oczywiście że ostatnie zdjęcia są najlepsze ;) hehe co Cię będę namawiał ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No kociaki w niebieskich sukieneczkach :clapping: Pasowałyby mi do koloru Burka... Gdzie się uczestnicy zbierają?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli nie będzie padało zamierzam przyjechać na Błonia i przejechać się na paradzie, ale na końcu nie skręcam na targi, tylko jadę dalej, żeby się przejechać (jak w poprzednich latach :)).

Jeśli będę w ten weekend w Szczecinie, chętnie się dołączę do parady a później, chętnie Artur potowarzyszę Tobie w dalszej jeździe...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest na przykro że nie możemy uczestniczyć w paradzie ale zaplanowane mamy wyjazd skutem do Tucholi

Marku, a na którą musicie być w Tucholi...?! Może by Wam się udało przejechać z nami w Paradzie i potem ruszyć w drogę...?

A my moglibyśmy Was nawet odprowadzić do rogatek miasta..., np. ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...