Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Fajna stronka dla Helixiarzy


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce też powinien powstać smilieavascript:emoticon(':D')

smilie POLSKI FAN KLUB HELIXA javascript:emoticon('!OKK')

smilie , ponieważ jest to kultowy już skuter i godny , żeby w ten sposób go uchonorować , jak widać w wielu krajach ma zwolenników i to w różnym przedziale wiekowym. Bo przecież nie każdemu leży co? co małpio idzie w kierunku ?cigaczy, my?lę że jeżeli produkowany byłby maxxxi skuter na wzór rasowego chopera to miałby bardzo wielu zwolenników.

My?lę że super byłoby, jak w jednym czasie i miejscu / zlot fan klubu/ zjechaliby się użytkownicy tej marki, jak czyni? to w wielu krajach na całym ?wiecie i to pokazuje że nie jest to tuzinkowy skuter .

javascript:emoticon('!OKK')

smilie POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW HELIXA javascript:emoticon(':lol:')

smilie

Odnośnik do komentarza

Helix to rzeczywiscie super skuter i sam zastanawiam sie nad jego kupnem. W odpowiedzi na Twoje pytanie: jak myslisz ilu uzytkownikow Helixa spotka sie na takim "zlocie fan kubu"? Pieciu czy osmiu? Moim zdaniem bez sensu, a starsi klubowicze Burgmanii pamietaja zapewne zamiary powstania blizniaczej "Majestymanii"("YPmanii"?).

Wlasnie, zamiary ;) ...

PS. Nie rozmiem tez stwierdzenia:

(...)Bo przecież nie każdemu leży co? co małpio idzie w kierunku ?cigaczy, my?lę że jeżeli produkowany byłby maxxxi skuter na wzór rasowego chopera to miałby bardzo wielu zwolenników(...)

Jaki wspolczesny skuter jest malpim odpowiednikiem sportowego moto !OKK ?

I co ma skuter do choppera? Wybacz, mialem kilka chopperow, ale nie moge sie doszukac wielu zbieznosci odnosnie maxiskutera !OKK . Tak wiec trzeba chyba wybrac, skuter albo chopper :D . Moim zdaniem, kazdy pojazd jest w jakis sposob wyjatkowy, ale pisanie w ten sposob o "godnosci" i "uhonorowaniu" jest po prostu smieszne :lol: ...

PS2. Poczytaj: Dawny topic forumowy

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Może i powinien powstać Klub Helixa tylko kto podejmie się zrobić to w sposób profesjonalny?

S?dzę, że zecydowana większo?ć fanów tego modelu (sam się do nich zaliczam !OKK ) znajduje się na Burgmanii. Poza tym na forum jest sporo w?tków wła?nie o Hondzie Helix.

O Helixie na Burgmanii

Wkrótce zamie?cimy na stronie głównej ciekawy opis tego legendarnego pojazdu z płozami.

Ps. Rysiek... proponuje żeby? założył taki klub... do dzieła !OKK

Odnośnik do komentarza

Przepraszam żle zacz?lem w?tek , powino być / a może w Polsce powinien powstać/ i z trybu stwierdzaj?cego byłby pytaj?cy i wtedy zapewne nie dostałbym ironicznej propozycji założenia takiego fan klubu , za propozycję bardzo dziękuję.

Pisz?c fan klub nie miałem na my?li izolacji od pozostałych grup skuterowych, absolutnie.

Odpowiadaj?c na zarzuty DR. BIGA , zgoda skuter to skuter , a lód to lód tylko że rozróżnia sie wiele smaków i o ten smaczek mi chodziło , chociaż nie jestem pewien czy jako w?chacz spalin nie straciłem smaku i z tego powodu wybacz mi.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SKUTEROMANIAKÓW

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Przepraszam żle zacz?lem w?tek , powino być / a może w Polsce powinien powstać/ i z trybu stwierdzaj?cego  byłby  pytaj?cy i wtedy zapewne nie dostałbym ironicznej propozycji założenia takiego fan klubu , za propozycję bardzo dziękuję.

S?dzę, że Ľle odebrałe? moje słowa w których nie było krzty ironii :lol: .

Powstanie takiego Klubu wcale nie oznaczałoby izolowania się od innych użytkowników maxi skuterów jakich można znaleĽć na Burgmanii i tak jak napisałem jestem za powstaniem takiego klubu. Wszak dla mnie jest ważne, żeby kto? w ogóle co? robił w temacie dużych skuterów i pokazał, że poza pomysłami ma także "władzę wykonawcz?".

Je?li znajdzie się taki chętny to ma w 100% moje poparcie a nawet służę mu swoj? więdz? na temat Helixów oraz obiecuje temat nagło?nić na naszej stronie.

Odnośnik do komentarza
(...)Odpowiadaj?c na zarzuty DR. BIGA(...)

Haha, to nie mialy byc zadne zarzuty, dla mnie skuter to skuter, obojetnie czy jest to Helix czy Foresight, a spotkac sie mozna nawet w 2 osoby.

A czy w skuterach chodzi li o smaczek !w00t ? Ja staram sie pojezdzic na wszystkim !V , ograniczanie(i rozganiczanie- "wywyzszanie") sie do jednego modelu uwazam za nie na miejscu :lol: , zwlaszcza na forum.

Po prostu skuter to skuter i wiadomo ze kazdy ma "+" i "-".

Jestem jak najbardziej za klubem Helixa(innych tez) i bede sie cieszyl, mogac poczytac cokolwiek na ten temat.

PS. Osobiscie jestem klubowiczem Burgmanii i obojetnie jakim skuterem bym nie jezdzil, nie bede sie tym specjalnie afiszowal(a moze srebrne skrzydlo na plecach !TAZ?forum_new.gif ). Jak juz napisalem, zeby dojechac: wystarczy skuter(a czasami pociag).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dosiadajac Majesty mialem zamiar stworzenia wlasnie takiej strony Ypmania lub Majestymania tylko w miedzy czasie a byl to dosyc krotki okres Burgmania przestala byc strona Burgmanow a zaczela byc strona maxi skuterowa. Nazwa pozostala bo po pierwsze ladnie brzmi a po drugie maximania znowu przestala by byc przez jakis czas znana i tak o to ta strona ewoluowala do maxi mani. W sieci jest masa stron nie tylko polskich poswieconych jednemu modelowi i bardzo dobrze. W Polsce mam nadzieje ze sie rowniez taka pojawi i trzymam kciuki za nia. Choc helixow jest malo ale jednak coraz wiecej bo skuter byl w sumie kultowy juz od kiedy powstal i jest nim do dzis. Moja wiedza na temat helixow i ich problemow jest mala ze wzgledu na to ze nigdy nie posiadalem helixa. No ale Mariusz jak jeszcze pare osob pamieta nie zawsze byl Mariuszem Burgi bo duzo duzo wczesniej to byl MariuszHelix !w00t Co do skuterow Maxi, one wszystkie mi sie podobaja wlacznie z Helixem combi :lol: A co do helixow i ich znajomosci najwiekszym guru w tej sprawie jest na pewno Kris. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...