Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwsza traska za mna


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

W minony piatek pojechalem do Stegny i w niedziele wrocilem

Byla to moja pierwsza dlusza trasa i zamieszcze pare spostrzerzen

350km na daelimie to juz cos ( w jedna strone )

Ale niepowiem jestem zadowolony

W tamta strone spalil 3.8l/100 ( predkosc licznikowa 100-110 )

Miedzy tankowanie w Olsztynku

Droga przyzwoita , lekkie utrudnienia za Elblagiem , choc dla 200 to pikus , i pieknie sie jedzie

W sobote skoczylem do Krynicy i Piaskow ( koniec swiata )

Podczas tej mini wycieczki trenowalem jazde w zakretach i stwierdzam ze to jest to co oddaje kwintesencje jazdy na moto

Niestety w niedziele trzeba bylo wracac

W drodze powrotnej juz niezchodzilem ponizej 120km/h i spalil 4l/100

Dodam ze mialem towarzysza podrozy (moj ziom ) na Hondzie CBR 1100XX czy jakos tak , co powodowalo nieustanna ucieczke ( wyjechalem ze stegny 1h wczesniej ) , dogonil mnie za Olsztynkiem

P.S1 Jadac w tamta strone wiedzialem ze bede mijal miejsce Rozstania Maximusa z naszym padolem. To strasznie przygnebiajace uczucie kiedy slupki kilometrowe odliczaja odleglosc do tego miejsca. Czesci burgolota daja wiele do myslenia i opisuja rozmiar tragedii.

P.S2 Ze skutera korzystam codziennie od 17.05.2006 ( przetwa 1tydz - urlop ) w miescie jako transport do pracy . Ale dopiero ogromna przyjemnosc z jazdy czerpie sie w trasie czego gratuluje i zazdroszcze grupie BTC <_<

P.S3 Uffff jak goraco !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja też zaliczyłem w weekend pierwsz? traskę. Udałem sie na przegl?d do Qwakiego. Trasa WAW > Lublin > Miasto na K nad Wisł? (panie Kazimierzu...) !scooter > Kozienice > WAW. W sumie 410 km. Burgi spalił ?rednio 3,9 l/100 km.

Wcze?nej również jezdziłem tylko po mie?cie i zgodzę się z Pavulonem, że dopiero w trasie można delektować się jazd? MAXI. Lekko?ć jazdy, pęd powietrza. Po prostu super:)

Mi najbardziej na moto przeszkadza kask - trochę jak czapka która grzeje. Dodam że mam czarnego Nolana więc niestety nagrzewa się w tak? pogodę. A ta mikro wentylacja w kasku dużo nie pomaga przy takim upale.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje !scooter . W zeszlym tygodniu tez zaliczylem moja pierwsza traske... Silverwingiem. Wyszlo jakies 700km :lol: bez problemow i nawet zuzycie mnie pozytywnie zadziwilo <_< .

Odnośnik do komentarza

Bigu.... nie przemęczaj zbytnio maszynki bo będziesz musiał z ceny zej?ć !scooter

( ja cały czas czekam na uaktualnienie Twojego ogłoszenia bo co? się dzieje w temacie mojj Ypki)

Odnośnik do komentarza

Krece ostro :lol: , bo znajomy dal zaliczke, ale nie odebral skutera. I moge jezdzic ile sie da, czyli uklad idealny !scooter .

PS. Spalanie wyszlo ok. 5,5l/100km, co przy moim stylu jazdy bylo zadziwiajace <_< .

Odnośnik do komentarza

To ja przywiozę resztę do tej zaliczki znajomego....Kiedy mam być ? Dzisiaj czy dopiero jutro??? :lol: !scooter <_<

Sorki za za?miecanie "wontku" . Obiecywam że już "wincy nie byde"

Odnośnik do komentarza

Mozesz dorzucic reszte, a ja dalej bede krecil kilometry !scooter . Nie mam nic przeciwko :lol: ...

PS. Na razie ciezko sie rozstac ze skuterem, zwlaszcza ze nie mam zbytnio co kupic, a na "allegro" jeszcze nie zamierzam robic zakupow <_< .

Odnośnik do komentarza

PS. Spalanie wyszlo ok. 5,5l/100km, co przy moim stylu jazdy bylo zadziwiajace <_< .

u mnie jest dokładnie tak samo, spalanie w zakresie 5 - 5.5, nigdy nie spaliłem więcej ani mniej, staralem się jezdzić bardzo spokojnie i wyszło 5l/100km, jak katowałem to wyszło 5.5, z tego wniosek, że za dużo na fjs600 się nie zaoszczędzi !scooter

Odnośnik do komentarza

Nie ma mowy o "katowaniu" <_< , po prostu szybka jazda... Na marginesie, ostatnia opone spalilem chyba z 10lat temu... i wtedy tez bylo ostatnie "katowanie" !scooter .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...