Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WLKP spontan


mefisto.diabel

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje się do 16 00 - 17 00 obiadek i lipa się robi . Latem to jeszcze możliwe tak do wieczorka ale teraz :confused: Jedynie dni wolne od pracy

Odnośnik do komentarza

Udało się spotkać, poznać i troszkę porozmawiać z roman67. Później lonely drive w pętli przez 90 km.

Fotka ze spotkania.

Pozdrawiam

51582635883271201697_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

tak targi sobota

No jest weekend targowy. Ja idę na targi w niedzielę.

Jak by ktoś latał na północ od poznania to i ja się bym podłączył sobota ew. niedziela

Można pomknąć na północ. Muszę się jakoś pojawić w Teatrze Polskim na krótką chwilę i później free ride. WueSaKa - podeślij numer tel na PW. Zdzwonimy się.

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Gniezno 2014 30-03-2014 (Niedziela)

Zapraszamy na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Gniezno 2014

10:30 Zbiórka na Rynku w Gnieźnie

11:00 Start Parady przez Miasto

11:30 Postój na placu przy stadionie Mieszka topienie marzanny w Wenecji , pokaz Stuntu .

12:00 Przejazd na zielone zaplecze budowanego Muzeum Zabytków Kultury Technicznej, na miejscu koncert, grill, grochówka, kawa, herbata, piwo, wiele konkrecji z nagrodami.

Odnośnik do komentarza

Może jakiś konkretny cel jak ktoś nie był w Gnieźnie, np:

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2014 GNIEZNO-WRZEŚNIA

5 kwietnia 2014 roku BORN TO RIDE MC zaprasza na Gnieźnieńsko-Wrzesińskie otwarcie sezonu. Zbieramy się o 12:30 na parkingu przy Galerii Gniezno, a o godzinie 13:00 ruszamy na paradę ulicami miast - Gniezno, Czerniejewo i Września. Zakończenie przejazdu i dalsza część imprezy odbędzie się na wrzesińskim Campingu przy ulicy Świętokrzyskiej. Ognisko, muzyka, motocyklowa atmosfera oraz inne atrybuty tego Otwarcia Sezonu będą Waszym udziałem.

Odnośnik do komentarza

Najbliższa sobota wolna i słoneczna. Kto wietrzy skuty?

Kurcze w sobotę miałem rozbierać enkę ale na jakąś rundkę wygospodaruj ze 2h jeśli w grę wchodzi północ Poznania

,,, [ może lotos Jelonek?]

Odnośnik do komentarza

WueSaKa zaproponuj jakieś ciekawe miejsce docelowe. Jako, że mało poznaniaków jeździ weekendowo (większość widzę na działeczkach walczy) na tą sobotę zaplanowałem sobie trasę https://goo.gl/maps/2dLPB, ale plany zawsze można zmienić :) Na bujanie się bez celu - szkoda kasy na wachę.

Co do mojej trasy, gdzieś trafiłem na opis (pisownia oryginalna):

"Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Franciszkanów na wzgórzu Wyrwał- Woźniki

Woźniki były ośrodkiem ( już w XIV w) kultu świętego Franciszka z Asyżu. Zabytkowy klasztor franciszkanów to budynek z 1750 r . Klasztor przechodzili rożne koleje losu , przechodzili z rak do rak. Był nawet w rekach świeckich ( ród szlachecki Mielżyńskich ) służył im jako krypta. We wnętrzu klasztoru znajdują się dzieła wykonane przez znakomitych snycerzy z XVIII w. Klasztor na wzgórzu Wyrwał posiadał przebogata bibliotekę z rożnymi dziełami. Niestety do dnia dzisiejszego niewiele pozostało z tych dziel - wojny i grabieże. Wokół klasztoru roztacza się krajobrazowy park , w którym zakonnicy umieścili kapliczki z Droga Krzyżowa -KALWARIA. Za klasztorem znajduja sie ule z ktorych korzystaja pszczoly dajace miodzik dla zakonnikow. W podziemiach klasztoru spoczywają zakonnicy oraz fundatorzy. Obok klasztoru na niewielkim cmentarzyku spoczywają zakonnicy oraz właściciele Wożnik ( rodzina Mielżyńskich i Potockich ). Zapomniany klasztor -bo przez 150 lat nie bylo tam franciszkanow , sprowadzili sie ponownie dopiero w 1977 r.

Dakowy Mokre.

W Dakowach Mokrych znajduje się zabytkowy ( parafialny) kościół z XVIII w. Przy kosciele umieszczone tablice nagrobkowe z fundatorami ( rody szlacheckie ) tego obiektu. vis a vis -stary dworek - (prywatny) ,obecnie odrestaurowany w którym miesci się hotel. "

Zmodyfikowana trasa obejmująca Oborniki https://goo.gl/maps/LlP8m

Może jakiś konkretny cel jak ktoś nie był w Gnieźnie, np:

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2014 GNIEZNO-WRZEŚNIA

5 kwietnia 2014 roku BORN TO RIDE MC zaprasza na Gnieźnieńsko-Wrzesińskie otwarcie sezonu. Zbieramy się o 12:30 na parkingu przy Galerii Gniezno, a o godzinie 13:00 ruszamy na paradę ulicami miast - Gniezno, Czerniejewo i Września. Zakończenie przejazdu i dalsza część imprezy odbędzie się na wrzesińskim Campingu przy ulicy Świętokrzyskiej. Ognisko, muzyka, motocyklowa atmosfera oraz inne atrybuty tego Otwarcia Sezonu będą Waszym udziałem.

W Gnieźnie byłem :) Jeżdżenie w korku z moją wentylacją w skucie nie jest wskazane. Póki nie obczaję tego wiatraka (albo termostatu) bujanie się z grupie odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

Kościoły klasztory cmentarze hm to nie dla mnie Może Żnin kolejka , Biskupin , miniaturki gdzieś przed Pobiedziskami albo most we Wałczu A choćby kulnoł bym się na Margonin wiatraki zobaczyć ostatnio jak tam jechałem to nie było żadnego. Albo na jakieś flaczki diabelskie gdzieś przed Piłą nie pamiętam dokładnie gdzie ale można kulnąć W sumie to ma być jazda dla przyjemności :clapping: A w grupie to sama frajda

Odnośnik do komentarza

Panowie, kto chętny na jakiś wspólny wypad w sobotę? Poznań, okolice. Ja nareszcie odebrałem moto z serwisu więc mogę pojeździć. Osobiście dysponuję czasem od rana do godziny mniej więcej 13-14. Zbieramy ekipę?

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza

Ja również mam zajęty weekend, tzn sobota 10-18 i niedziela 8:30-14:00. Być może też piątek od 16:00 do soboty do 9:59 :)

Odnośnik do komentarza

Wstępnie jestem umówiony z leo60 na sobotę koło południa -konkretów jeszcze brak ale napewno pojezdzimy w sobotę

Odnośnik do komentarza

Ja jestem wolny od rana mniej więcej do południa. Ale gdybyś napisał gdzie się spotykacie to chociaż podjadę się przywitać na 10 minut.

Paweł

664044454

Odnośnik do komentarza

godzina 11 sobota ul.Krzywa 3 , zaraz po lewej stronie jak wjedziesz z Głogowskiej placyk za sklepem spożywczym . Jak ktoś chętny to zapraszamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...