Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Show Poznań 27-30.03.2014


qszysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Moze i bym pojechał.

Upss. Sorki, ale nie zobaczyłem, że to temat Kolegów z Zachodniopomorskiego.

Może trzeba w temacie skrobnąć w Mazowieckim ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja sie wybieram...

Jak pogoda będzie w miarę to chciałbym pojechać na 2oo

Maciek, niestety szczecińskie Motor Show nie umywa sie do poznańskiego...

To taka trochę "miniaturka" imprezy w Poznaniu;-)

Odnośnik do komentarza

A może by się wybrać w sobotę rano środkiem komunikacyjnym zwanym pociąg, zawsze można wtedy po drodze pogadać, a na miejscu z dworca na targi niedaleko.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kot, w Szczecinie to jest namiastka show... Z roku na rok coraz większa żenada... Niestety :-(

Piotr, pomysł z pociągiem jest fajna alternatywa dla brzydkiej lub chłodnej pogody... ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja wybiorę się pociągiem,więc jak są chętni na taki środek transportu to możemy zrobic wspólny wyjazd,

Odnośnik do komentarza

OK, ja się wybieram !

Już zadecydowałem !

Jadę z Wami pociągiem, nigdy nie byłem na takiej imprezie, tym bardziej, że Wojtek pisze, że u nas jest wieśniacko, więc decyzja już zapadła !

Oczywiście proponuję w sobotę 29-go rano, bo w tygodniu do pracy wypada chodzić, co szanowni koledzy i koleżanki na to ?

Odnośnik do komentarza

Jako pomysłodawca pociągu proponuję :

wyjazd sobota 08:40 (czas jazdy 2h46m) (z wcześniejszym wyjazdem to bym nie przesadzał...)

powrót 18:19 (jak będzie co oglądać) lub 16:39 (jak nam się motor-show nie spodoba)

Odnośnik do komentarza

Od razu proponuje zwiedzić piękne wyjątkowe centrum przy dworcu, takie że och ach. Tylko cholera weźcie drobne na ubikacje :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burek już poskładany (koszta znaczne remontu skrzyni), ale finanse zbieram już tylko na Burgmanię, więc Poznań muszę odpuścić :confused:

Odnośnik do komentarza

Joanno z tego co wiem kupując bilet wekendowy razem z powrotnym to jest zniżka ile to dokładnie nie wiem

PS.dopisujesz się do grupy "pociągowej"?

Odnośnik do komentarza

http://rozkladpromocjipkp.blogspot.com/2013/03/bilet-weekendowy-turystyczny-podroznika-kolej-dlugi-weekend.html?m=1

Bilet weekendowy kosztuje 74 zl , to zadna okazja bo normalnie do Poznania i z powrotem cena biletu na TLK to 80 zl. W przypadku jakby jechalo jedno dziecko to bilet kosztowalby 54 zl w obie strony. Nie wiem jeszcze czy pojade, jak wykombinuje jak obnizyc koszty przejazdu to tak. Myslalam tez o tym aby jechac moim samochem w 4 osoby, rozwazam to, natomiast w tym przypadku zniecheca mnie troche nie ciekawa trasa napchana fotoradarami.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam auto i to nawet wygodne i nie dużo pali w trasie, ale to nie to ! Pociąg to jest coś ! Siadasz w Warsie, popijasz bezalkoholowe oczywiście pifko ;), przejdziesz się po wagonach, po prostu poezja ! I w dodatku zajeżdżasz na miejsce szybciej ! Pokombinuj, może jest jednak jakaś inna opcja, np. ja sam jestem takie duże dziecko :D

Odnośnik do komentarza

Burgifan zgadzam się z tobą jako były kolejarz zostaje sentyment.

Samba,pociąg to fajna sprawa siadasz wygodnie jazda bezstresowa(bez fotoradarów,korków objazdów,),pijesz sobie to co nie można za kierownicą,i wysiadasz w centrum miasta,

Polityka PKP jest taka że taniej pojedziesz do Berlina w 2 strony 5 osób 29E

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...