Skocz do zawartości
Forum Burgmania

30 Marca niedziela skuterowa w Ace Cafe


Darek1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30 marca w Ace Cafe odbywa sie skuterowa niedziela. Rozpoczecie o godz 9, zakonczenie o 17. Zapraszam serdecznie. Kawka, English Breakfast, z pewnoscia mnostwo Vesp z milonem lusterek :) . Bedzie rowniez czas na uzgodnienie szczegolow dotyczacych wyjazdu do Wali. Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza

Do pracy mam na 16.00 wiec chetnie jesli rano. Co jesli zaproponuje godz 11.00? Wowczas napewno przyjechalbym burkiem

Odnośnik do komentarza

Przyjemnie bedzie znow Was spotkac, mam nadzieje, ze nic mi nie pokrzyzuje planow. Wstepnie sie pisze.

@Darek1 nie podjechal bys po mnie, zrobilibysmy sobie poranna wycieczke?

Odnośnik do komentarza

Helmutek, ja mam do Ace tylko 7 mil wiec nie bardzo po drodze do Ciebie, hehe, ale po spotkaniu mozemy sie wybrac na wycieczke i odprowadzimy Szczolkina do domu, bedzie mu razniej wracac :) Moze nawet kawe dostaniemy ;) Bylby to pierwszy wspolny rajd :) Pojedziemy odrobinke na okolo ;) Z Woking, po kawie ;) pojechalibysmy na Box Hill ( nie wiem, czy znasz), gdzie u podnoza, znajduje sie bardzo znana i uczeszczana kafejka motocyklowa Rykas Cafe. Tam odsapniemy, "pogapimy sie na motorki i powrot. Jesli pogoda bedzie ladna oczywiscie, to bedziemy mieli swietny dzien :)

Odnośnik do komentarza

chyba znowu musze isc po zamianke w pracy...

wy na box hill a ja do pracy??? tak byc nie moze!

ps. Darek masz racje droga z ace do woking daleka i moge sie zgubic dlatego stawiam kawe za odprowadzenie mnie do domu :)

Odnośnik do komentarza

@Darek: Box Hill znam, ale nie zaszkodzi tam jeszcze raz byc. Bede miał ze sobą "młodego" plecaczka wiec, czym wieksze koło tym wieksza będzie dla niej radocha :-).

Do zobaczenia wkrótce :-)

Odnośnik do komentarza

Super. W Ace ustalimy czy najpierw Box Hill i potem posiadlosci Szczolkinow, czy pierwsze do Palacu a potem Box Hill ;)

Odnośnik do komentarza

My odprowadzimy marcina przez Box Hill do Palacu a on nas potem do ACE => bedzie po rowno i wszyscy beda zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza

Fajny przejazd wam sie szykuje, potrzaskajcie foty. Oby wam pogoda dopisala! My mamy uroczystosci rodzinne w weekend 29-30, ale bedziemy z wami duchem :-)

PS W ta sobote jak bedzie ladnie chcemy z Helen nakrecic pare mil na licznik, moze mini spotkanko w MK?

Odnośnik do komentarza

Tak, ma byc w miare slonecznie. myslelismy nad wypadem do Cotswolds ale chetnie zawitamy do MK jezeli Tobie i reszcie pasuje

Odnośnik do komentarza

I've have just tried to read this post using google translate.....and it makes no sense what so ever :confused: never use Google translate, it's useless :laughing:

As Miklaj has said we have plans on the 29th/30th, but maybe this weekend we could have a mini meet.

Odnośnik do komentarza

Czy moze byc sobota 22.03? W niedziele chcialbym byc w Ace Cafe na Adventure Day. W ten dzien wyjezdza spod Ace dziewczyna na dwuletnia wyprawe dookola swiata. Nazywa sie Steph Jeavons i jedzie na...Honda CRF250L.

Odnośnik do komentarza

We are up for a scoot somewhere this weekend, Saturday would be good. We might as well come to Milton Keynes or if you guys want to come to my home town of Warwick we can show you around.

Odnośnik do komentarza

Ok, zatem tak: zamiast jutrzejszej soboty, w gre wchodzi teraz niedziela - spotkanie o 10:00 w Kidlington, na północnych rubieżach Oxfordu. Konkretnie: parking przy Sainsbury's, obok jest też stacja benz. więc kto chce może dolać do baku. Poniżej mapka z namiarem

https://www.google.c...a9f8737bbb83606

Stamtąd A44 > A429 (znana jako Fosse Way droga wybudowana przez rzymskie legiony) przecinamy przepiekne pogórze Cotswolds przez Moreton-on-Marsh > A422 dolatujemy do Stratford-upon-Avon, malowniczego miasteczka narodzin Williama Szekspira. Potem, na zaproszenie od Helen, skok do Warwick - historycznej stolicy hrabstwa Warwickshire i siedziby tysiącletniego zamczyska zachowanego w idealnym stanie, ktory naprawde warto zobaczyc bo jest co ogladac.

Odnośnik do komentarza

Juz powiadomilem Marcina. Podaj jeszcze godz spotkania w Kiddlington. Zapowiada sie swietna wycieczka, z duza doza histori. Super! :)

Odnośnik do komentarza

:) Zanotowane panie kierowniku wycieczki :)

Szczolkin, skoro masz wolne to nie mamy stresu. Proponowalbym Ace wczesniej, pomiedzy 9-10. Troszeczke zmarudzimy w Ace a potem wyjazd :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

11.00 to dla mnie optymalna godzina:/pracuje w sobote do 24.00 myslisz ze nie wystarczy czasu?

i rozumiem ze skoro mam wolne to z ace gonimy prosto na box hill i pozniej do woking na kawe

ps. oczywiscie mowa o 30 marca bo widze ze was nosi i ladna traske na ten weekend juz macie kurcze:p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...