Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Problemy z pisaniem na forum.


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z pisaniem postów na forum Burgmanii, dodam, że tylk9n Burgmaii, ,nigzie indiej !

Proble polegana zjaniu, łącbniu, kasowaniu wyrazów ich części, ylab, iterzameniniu ich na inne.

ak jak poyże to właśniewygląda.

Mszę ciąglepopawiać...cy ktoświe co z tm zriobi8ć, b mniekrew zaleje ?!

Nie mogę też kopiować, wlejać, dodwa linków, zy też zdjęć.

Proszę pomóżcie !

Odnośnik do komentarza

Jeśli piszesz tylko z jednego komputera, spróbuj może testowo napisać coś z innego - jeśli problem zostanie, będziesz wiedział że Twój sprzęt jest OK.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli piszesz tylko z jednego komputera, spróbuj może testowo napisać coś z innego - jeśli problem zostanie, będziesz wiedział że Twój sprzęt jest OK.

Również tak sobie myślę. To sprawa WORDa. Może jakiś wirusek się wkradł?

Odnośnik do komentarza

Piszę, zazwyczaj z jednego laptopa od nowości chronionego aktualizowanym codzienne dobrym programem antywirusowym. Nie mam opisywanych problemów zarówno tu, jak i gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie proponuje przeskanowac komputer czymś dodatkowym jak np anti-malwar. Tylko przy usuwaniu złośliwego oprogramowania trzeba uważać, żeby nie usunąć plików systemowych.

Taki zabieg w 99% pomaga.

Odnośnik do komentarza

Piszę, zazwyczaj z jednego laptopa od nowości chronionego aktualizowanym codzienne dobrym programem antywirusowym. Nie mam opisywanych problemów zarówno tu, jak i gdzie indziej...

Są dobre antywiusy ale nie ma idealnych - najpierw powstaje wirus a dopiero jakiś czasem później antidotum (chociaż są teorie które mówią że jest odwrotnie)

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo dobry program antywirusowy, nie wierzę, że to za sprawą jakiegoś wirusa. Zaznaczę, że ten problem występuje tylko i wyłącznie na forum Burgmanii -może to sprawa jakiś ustawień? Hmm... Chyba, że jest to jakiś burgmaniowirus, przecież jak widać nie mam problemów z postami pisząc teraz na smartfonie...

Odnośnik do komentarza

(...)nie wierzę, że to za sprawą jakiegoś wirusa.(...)

Zauważ, że większość z nas takich problemów nie ma :) . Czyli wydaje mi się, że to jednak nie jest "problem forum" :) .

Odnośnik do komentarza

Mam to samo co MISIEK. I już o tym pisałem na forum w innym wątku.

Trudno jest pisać, trudno edytować (edytor jakby nie reagował na wciskanie klawiszy za każdym razem, tylko wtedy jak ma ochotę). Nie daje się wklejać tekstu (mógłbym napisać w notatniku i przekleić, ale gdzie tam). Pisanie jest tak upierdliwe, że piszę na form tylko jak "muszę", bo inaczej to się odechciewa. Wiem - niektórzy się cieszą.... :-)

Mam legalny OS, przeglądarkę i legalny, licencjonowany program antywirusowy.

Najwyraźniej forum Burgmanii się gryzie z Windows 7 + MSIE11. Może w jakiejś wersji, którą ma mało osób.

Rozumiem, że problem dotyka niewieu osób i nawet nie śmiem pisać "weźcie Admini i to naprawcie" - bo rozumiem skalę problemu i dysproporcję nakładów pacy. Jednak problem JEST - występuje.

PS pisałem to kwadrans zamiast 2 minut.

Odnośnik do komentarza

MISIEK, czy ty też używasz Windows 7 + MSIE11. Może to faktycznie z Burgmanią się gryzie?

PS. podejrzewam, że MSIE używa bardzo niewielu, bo to graniczy z masochizmem.

Odnośnik do komentarza

Ja loguję się do Burgmanii z różnych komputerów, systemy też różne: Windows 7, Vista i XP. Przeglądarka: Firefox i Chrome.

Nigdy nie miałem problemów z obsługą forum.

Fakt że nie korzystam z MSIE (nie jestem masochistą właśnie) i nie rozumiem dlaczego miałbym korzystać z czegoś co nie działa poprawnie. Polecam zainstalowanie programu który po prostu działa.

Odnośnik do komentarza

Mam to samo co MISIEK. I już o tym pisałem na forum w innym wątku.

Trudno jest pisać, trudno edytować (edytor jakby nie reagował na wciskanie klawiszy za każdym razem, tylko wtedy jak ma ochotę). Nie daje się wklejać tekstu (mógłbym napisać w notatniku i przekleić, ale gdzie tam). Pisanie jest tak upierdliwe, że piszę na form tylko jak "muszę", bo inaczej to się odechciewa. Wiem - niektórzy się cieszą.... :-)

Mam legalny OS, przeglądarkę i legalny, licencjonowany program antywirusowy.

Najwyraźniej forum Burgmanii się gryzie z Windows 7 + MSIE11. Może w jakiejś wersji, którą ma mało osób.

Rozumiem, że problem dotyka niewieu osób i nawet nie śmiem pisać "weźcie Admini i to naprawcie" - bo rozumiem skalę problemu i dysproporcję nakładów pacy. Jednak problem JEST - występuje.

PS pisałem to kwadrans zamiast 2 minut.

Proponuję zmienić przeglądarkę na chwile na np. Chrome lub FF i zobaczyć. Przynajmniej wykluczysz problem z przeglądarką.

Odnośnik do komentarza

Mam to samo co MISIEK. I już o tym pisałem na forum w innym wątku.

Trudno jest pisać, trudno edytować (edytor jakby nie reagował na wciskanie klawiszy za każdym razem, tylko wtedy jak ma ochotę). Nie daje się wklejać tekstu (mógłbym napisać w notatniku i przekleić, ale gdzie tam). Pisanie jest tak upierdliwe, że piszę na form tylko jak "muszę", bo inaczej to się odechciewa. Wiem - niektórzy się cieszą.... :-)

Mam legalny OS, przeglądarkę i legalny, licencjonowany program antywirusowy.

Najwyraźniej forum Burgmanii się gryzie z Windows 7 + MSIE11. Może w jakiejś wersji, którą ma mało osób.

Rozumiem, że problem dotyka niewieu osób i nawet nie śmiem pisać "weźcie Admini i to naprawcie" - bo rozumiem skalę problemu i dysproporcję nakładów pacy. Jednak problem JEST - występuje.

PS pisałem to kwadrans zamiast 2 minut.

Witam.

Kmodzele -trafiłeś w 100% w problem -dzięki !!!

Zmieniłem przeglądarkę i jak widać, żadnych problemów: nic sie nie "muli", nie urywa wyrazów, nie łączy w inne, nie kasuje liter itp.

Hurrrraaa -można kopiować wklejać całe teksty !!!

Czyli problem leży w gryzieniu się forum Burgmanii z ??? Windows7 i MSIE ?

Przypomnę jeszcze raz: ten problem pojawiał się TYLKO na forum Burgmanii !

Dziękuję wszystkim za wskazówki i pomocne uwagi.

Pozostaje jeszcze sprawa sprawdzenia ustawień forum -jeśli się nic nie da zrobić warto zamieścić informację o powyższym problemie... heee... aby nikogo nie zniechęcać do forum i aby nikogo "krew nie zalała"...

Odnośnik do komentarza

To oczywiste że problem występuje właśnie w tej konfiguracji: MSIE11 vs forum Burgmanii.

Zmiana przeglądarki (albo forum) pomaga jak ręką odjął. Niestety - jestem walnięty i nie zamierzam zmieniać legalnego, popularnego oprogramowania. Moim PRYWATNYM zdaniem, strony /fora powinny być kreowne tak, by najpopularniejsza (no dobra: jedna z najpopularniejszych) przeglądarek odtwarzała tę stronę prawidłowo. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że MS IE jest wadliwy. Co NIE IMPLIKUJE, że zgłaszam pretensje. Bynajmniej. Ot, po prostu poczekam do kolejnych update'ów. W końcu problem ustąpi. Jestem cierpliwy. :-)

Nie pierwszy to konflikt w tej relacji. Wszystkie z czasem ustępowały po aktualizacjach, potem pojawiały się inne itd.

Odnośnik do komentarza

Moje zdanie? Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale po pobieżnym przeczytaniu na przełomie lat kilkunastu artykułów dotyczących "niedorobionego" IE musiałbym upaść na głowę, żeby z niego dalej korzystać. Przykład? Lata temu komputer "wieszał się" przy niektórych operacjach, antywirus znajdował i unieszkodliwiał w bardzo niewielkich odstępach czasu różne wirusy... Po zmianie przeglądarki wszystkie problemy ustały. Od lat nie korzystam już z IE i raczej nie będę korzystał...

Nie wiem na ile prawdy jest w tych meldunkach o niedoskonałości IE w porównaniu do innych przeglądarek, ale ja na swojej skórze mogłem wypróbować i doświadczyć zmiany. Wniosek jest jeden: do IE nie wrócę :D . A użytkownicy tej przeglądarki niech dalej czekają na "łatki" i "aktualizacje" które powinny być standardem od początku :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już dawno powstało stwierdzenie, że IE jest dołączane do systemu operacyjnego tylko po to, by ułatwić ściągnięcie Firefox'a :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...