Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MODELE BURGI 400?


flor12ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam problem.Kupiłem niedawno Burgmana 400 z 99 roku i chcę do niego dokupić kufry boczne i tylni oraz jakie? orurowanie np:Fehlinga.Problem polega na tym że szukam tych elementów okazyjnie czyli na różnego typu aukcjach.Na niemieckim Ebay jest tego wiele ale opisy niekiedy nic mi nie mówi? ,wiem że wychodziły od K1-K7 ale czy to oznacza że było siedem różnych kształtów nadwozia czy też te zmiany dotyczyły raczej elementów wyposażenia i np; bagażnik od k1 pasuje do K3 itp.. Proszę fachowców z tego forum o o?wiecenie mnie w temacie :)

Próbowałem co? się dowiedzieć w serwisie suzuki Mieloch-motocykle ale nie znam chińskiego :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tylny stelaż pod kufer pasuje od K1 do tylko K1 (1999- 2000).

K2 (2001- 2002) jest warunkowo zamienny z modelami K3, K4, K5 i K6.

Stelaża pod kufer do K7 przyznam szczerze jeszcze nie widziałem ale sugeruj?c się optyk? będzie zupełnie inny niż w modelach starszych.

Je?li idzie o boczne orurowanie (relingi) to musz? być konkretnie pod K1, K2 lub K3- K6... czyli 3 rodzaje.

Fehiling jest OK ale kupno w zasadzie tylko przez ebay.de.

Ps. Jeszcze co?... je?li chcesz stelaże pod boczne kufry to w pod Warszaw? jest kuĽnia motocyklowa, która ma opatentowane takie boczne stelaże do K1.

Oto Jurkowy K1, którego po montażu orurowania sam osobi?cie odbierałem:

am24siedzenie2wa.jpg

am24typrawy9wc.jpg

Podaje numer do Michała z kuĽni: 501 796 758

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Je?li to wszystko co jest wymienione w aukcji kupiłe? za 102 eur to jest to rewelacja :D

Niestety do K1 nie będzie pasować... chyba, że zaczniesz przerabiać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...