Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jajcarnia w Sobowidzu na otwarcie sezonu motocyklowego


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Tegoroczną Jajcarnię planujemy w Sobowidzu na 30 marca (tradycyjna IV niedziela Wlk. Postu). W trosce o nerwy itp. stałych bywalców i tych, co ostrzą sobie zęby po raz pierwszy, większych innowacji nie przewidujemy:

Na wjazdach do miejscowości zostaniecie zaobrączkowani, na kierownicy.

11.00 - Msza św., a po niej poświęcenie jednośladów i jeźdźców,

grochówka od Gminy i Szkoły, pieczywo od P. Czajki

12.40 - konkursy i rozdanie nagród w kategoriach - największy twardziel (najdłuższa trasa w drodze na Jajcarnię) - najmłodszy uczestnik i uczestniczka (pilot lub pasażer) - najmłodsze prawko, żeńskie i męskie oddzielnie - najświeższy dowód rejestracyjny - najstarszy motocyklista na własnym sprzęcie (puchar Wójta Gminy) - najstarszy motocykl - najwierniejszy sprzęt (najdłużej w tych samych rękach - dowód rejestr.) - najpilniejszy przegląd (darmowy przegląd w OSD w Trąbkach jest nagrodą) - najmilsza para (głosujemy oklaskami, puchar od LOTORU)

Wszystkich zachecam bo warto !!!!!

W tym roku mi niestety sie nie uda przybyc poniewa nie zdáze wrocic do ojczyzny Licze ze bedziecie mnie reprezentowac

Odnośnik do komentarza

To będzie moja druga Jajcarnia. Sper atmosfera. Widzę, że w kilku dyscyplinach, mam jakieś szanse.

Pawelneos, będziemy Cię godnie reprezentować. Zapraszamy wszystkich. Już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza

Jesli mozna wezcie dla mnie jedna obraczke na kierownice z jajcarni . Bardzo prosze o ta przysluge

Odnośnik do komentarza

Cytuję x. Maślaka który napisał dzisiaj na forum motocyklowym m3m:

Witajcie, ponieważ przed nami ostatni tydzień, chciałem na zachętę dodać, że:

- kazanie na 78% powie nasz prawosławny (także forumowy) Przyjaciel Arkadios!!!

- 8 pucharów w podanych wcześniej kategoriach, zamówionych przez Stację Kontroli Pojazdów w Trąbkach już cieszy moje piękne oczy usmiech2.gif podobnie jak talon na najpilniejszy przegląd u nich

- Reprezentant LOTOR-u potwierdził premię dla Najsympatyczniejszej Pary, gromadźcie klakierów!

- jak co roku wśród pucharów będą fundowane przez Starostę Powiatu i Wójta Gminy nagrody dla najstarszego wiekiem (seniora Jajcarni) i posiadacza najstarszego prawka kat. A (najdłużej na szlaku)

- tegoroczną nagrodę dla Miss Kasku 2014 stawia... minister z Żuław w Min. Administracji i Cyfryzacji, p. Dombrowski; trawestując klasyczny tekst: fotografuj i daj się fotografować!

- do Wszystkich premii dorzucą coś od siebie moto-akcesoria.pl, GCPU, a KM Boanerges dołożą "Biblię Motocyklisty" (Ci ostatni będą też mieli własny namiocik, znany Wam choćby z Woodstoku)

- grochóweczka "szkolna" z bułką od P. Czajki będzie tym razem wydawana po Mszy św. pod ruinami młyna, tam gdzie staną wozy strażackie (przybędzie nam miejsc na motorki)

- przyjeżdżający wcześniej będą mogli ogrzać się kawą i uciszyć burczenie żołądka przy 1-2 stolikach parafian, na prywatnym terenie, wspierając ich finansowo

- coraz większej części z nas przyjdzie parkować na trawie, może nie starczyć deseczek - weźcie jakąś pokrywkę od słoika albo puszkę po ulubionym browcu pod stopkę...

- zespół Przyjaciół, którzy zagrają nam do modlitwy w Kościele, ma także kilka "kawałków" do konsumpcji i ogniska - tym bardziej zapraszam do ogrodu!

- montujemy młodzieżowe ekipy "obrączkujące" - proszę ich nie przejechać, ale ze spokojem dać się oznakować przy wjeździe do miejscowości

- kto chce przyjechać katamaranem, choćby jako zaplecze przybywających z głębi Kraju, zechce zaparkować na terenie dawnego PGR-u (nieomylnie oznakowane tablicą... POL-HOZ)

- nie zapomnijcie, że nam "siły nieczyste" skrócą poprzedzającą 30 marca nockę o godzinę!

Tytułem wyjaśnienia dla tych, którzy wybierają się pierwszy raz i nieśmiało pytają przez PRW i mail'a: wstęp na Jajcarnię nic nie kosztuje, to spotkanie niekomercyjne. Jeśli chcecie wesprzeć nas, parafię, w kłopotach z dachem kościoła (Wa-wa czwarty raz odmówiła), MOŻECIE rzucić coś na tacę lub do skarbonki przy wydawaniu zupki.

A tak całkiem po cichu: moto-klechów, parafian i mnie najbardziej cieszy, że coraz więcej NAS na Eucharystii i u Komunii na progu sezonu i Wielkanocy.

uff... do miłego, nie mogę się Was doczekać!

Odnośnik do komentarza

Tak zaluje ze w tym roku mnie tam nie bedzie Nasz Ks. Maslak jest nie zastapiony Prosze Prosze Prosze wrzuccie cos za mnie na tace i przywiescie mi pasek na kiere .C Jak tylko wroce zaraz sie rozlicze Mentalnie musze byc tam z Wami

Odnośnik do komentarza

Cytuję naszego x .Maślaka:

Uwaga!!!

Odebrałem właśnie ważny - jak mi się zdaje - telefon od Marka z moto-akcesoriów: jeśli w dniu Jajcarni zdecydujecie się ich odwiedzić i okażecie opaskę ze spotkania, macie 11% rabatu na zakupy!!! Kto nie ma jeszcze pomysłu na popołudniową traskę, niech piecze dwie pieczenie na jednym ogniu.

Na marginesie: kur...czaczki (pat. by x. Darek) jak to miło, że niektórzy ludzie, firmy i instytucje trzymają z nami już któryś rok z rzędu!

Odnośnik do komentarza

Mysle ze chetni jadacy na msze sw i swiecenie skutrow juz powinni robic jakas ustawke aby jechac razem . Bo przeciez w grupie sila :pile:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że będę musiał się wyłamać i dojechać solo, bo nawet nie wiem czy zdążę przed mszą. Będę na pewno, ale mogę się spóźnić.

Odnośnik do komentarza

Ja też solo i być może telewizyjną puszka :( Mam dyżur newsowy tego dnia ale postaram się nakłonić wydawcę by wysłał mnie do Sobowidza . Trochę nagłośnimy to wydarzenie :)

Odnośnik do komentarza

https://maps.google.com/maps/ms?msid=205058308031525145384.0004d975de356fefa4d4c&msa=0&ie=UTF8&t=m&ll=54.404544,18.566895&spn=0.767368,1.757813&z=9&source=embed

Więc ja zabieram się z chłopakami z m3m z pod kościoła św Alberta. Jak widać mają kilka miejsc spotkań także można dołączyć (oprócz "spotkanie brudasów)- bo tam jadą tylko z wyyysokimi błotnikami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...