Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Towarzyszenie cusiowi z Warmii przez Mazury na Podlasie


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak w temacie - jeśli jest ktoś chętny potowarzyszyć w czasie jazdy w transporcie cusia ,proszę o wpisywanie się na listę .

Cuś odbierany będzie 18.05 . od Czaro69 z Giżycka - Przewieziony do Ełku i 24.05 przewieziony dalej do Białegostoku i przekazany Jarowi4setce.

Odnośnik do komentarza

18 maja to ja odbieram cusia z Olsztyna, potem wracam do chaty....Ale coś mi się wydaje, że Grupa Kujawsko-Pom. zawita na Mazury już 17 maja i pewnie skonczy się to imprezą z noclegiem...Bliżej maja będzie wiadomo więcej.pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może ja zawitam 17.05 co by z Braćmi Kujawiakami !piwko pogawędzić ?

Odnośnik do komentarza

Jak w temacie - jeśli jest ktoś chętny potowarzyszyć w czasie jazdy w transporcie cusia ,proszę o wpisywanie się na listę .

Cuś odbierany będzie 18.05 . od Czaro69 z Giżycka - Przewieziony do Ełku i 24.05 przewieziony dalej do Białegostoku i przekazany Jarowi4setce.

Krzysiek,tylko pamiętaj,że w białymstoku musisz byc między 9 a 10,żebyśmy zdążyli do ostrołęki do 12...
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak wszystko dobrze wyjdzie to z Krzysiem przejadę się również do Olsztyna. Ale czas pokaże czy się uda.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i coo??? Nikt nie chce zrobić traski z cusiem ? Ełk-Giżycko-Ełk-Białystok ?

Uuu to nie dobrze !

Widzę że cuś nam grupa W-M kruszeje - wypalili się ? czy co ?

No nic poczekamy, może to jeszcze zima ma taki wpływ na niektórych ?

Odnośnik do komentarza

Więc ja z Wami też się napiję :)))

Czytam i widzę co się to pisze i dzieje .

P.S.

Już się napiłeś :ninja::fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka Juras .

Ten cuś - to właśnie tajemnica .

Ja osobiście myślę że ten cuś ? to pewnie ostatni Mariusza Burgiego włos :msn-wink: obsadzony w szklanym etui :Jumpy: .

Odnośnik do komentarza

Z uwagi na okazję podróży Cusia w nasze okolice i chęci spotkania z Grupą Kujawsko-Pom., odbędzie się impreza integracyjna w Giżycku lub okolicach, szczegóły podam niebawem.

Termin to 17/18 maja, zapraszam wszystkich miłośników maxi skuterów.

Odnośnik do komentarza

A czemu to w Giżycku ?????? Kierownik coś ty znowu wymyślił ????????????

Bo chłopaki z Kujaw mają do przejechania 330km w jedną stronę i to jest wystarczajacy powód. Z drugiej strony, żadnej innej propozycji nikt nie przedstawił.

Odnośnik do komentarza

Jak gafiki u mnie w pracy się nie zmienią to 18 maja moge wystartować na traskę z cusiem , tylko napiszcie o której godz. :cool2: , ponieważ o 7.00 rano kończę robote to żebym zdążył dojechać na miejsce startu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...