Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska Sztafeta Burgmanii


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

Podaję listę uczestników sztafety Opole=>Wrocław 26kwiecień(sobota)

rypak

papcioch

Lucjan

Gregory

Robi3m

Ostateczną trasę przejazdu ustalimy chyba w Karczmie Śląskiej,ale proponowałbym wariant A-wiem że nie wszyscy lubią zwiedzać(nie będziemy,bo czasu mało)ale trzeba też wnieść coś do kroniki,aby następne pokolenia mogły czerpać inspiracje w dalszym rozwoju społeczności Burgmaniaków:)

Jeśli o mnie chodzi(po konsultacji z Lucjanem) to również odpowiada mi termin 3maj(sobota) Wrocław=>Poznań

Lista uczestników jest taka sama jak na trasie Opole=>Poznań którą zapoda Lucjan jako lider odcinka.

Moja skromna propozycja:(więcej winkli i spokojniesza,mniej Tirów)

Trasa.

https://maps.google.pl/maps?saddr=Trzebnica&daddr=Milicz+to:Krotoszyn+to:Gosty%C5%84+to:%C5%9Arem+to:K%C3%B3rnik+to:Mosina+to:Pozna%C5%84&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.859532,17.138672&spn=1.787842,4.658203&sll=50.95055,16.307874&sspn=1.823694,4.658203&geocode=FVXvDgMdaF0EASkt0XjEWPIPRzHSs-a83Yyj3Q%3BFaw_EgMdrIkHASk9-wzC71sFRzFZHyayWWitLw%3BFZDTFAMdJg0KASlZR8tTUkYFRzESmuY_x-T6lQ%3BFciaFwMdtpUDASn9EuivJAwFRzHOBe4HeeMJ_Q%3BFXzPGgMdFKEDASktjyjU3AAFRzEqJ_Cfmsb6Hg%3BFfY4HQMdUsYEASndC_R5ovgERzGv3YfEh5uEjg%3BFZ8zHQMdzhABASkdHDI3P1IERzEQBtEGvUKB5g%3BFWaoHwMd8EECASm3CuHs0kQERzHRvzQDmDHqpA&oq=pozna&mra=ls&t=m&z=8

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pan rypak

    31

  • Robi3m

    17

  • Lucjan73

    14

  • misioooo

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podaję listę uczestników sztafety Opole=>Wrocław 26kwiecień(sobota)

rypak

papcioch

Lucjan

Gregory

Robi3m

Ostateczną trasę przejazdu ustalimy chyba w Karczmie Śląskiej,ale proponowałbym wariant A-wiem że nie wszyscy lubią zwiedzać(nie będziemy,bo czasu mało)ale trzeba też wnieść coś do kroniki,aby następne pokolenia mogły czerpać inspiracje w dalszym rozwoju społeczności Burgmaniaków:)

Jeśli o mnie chodzi(po konsultacji z Lucjanem) to również odpowiada mi termin 3maj(sobota) Wrocław=>Poznań

Lista uczestników jest taka sama jak na trasie Opole=>Poznań którą zapoda Lucjan jako lider odcinka.

Moja skromna propozycja:(więcej winkli i spokojniesza,mniej Tirów)

Trasa.

https://maps.google....&mra=ls&t=m&z=8

Informacje naniesione na TABELĘ Sztafetową.

Dziękuję bardzo za dopięcie termiu i trasy!

Czekam na info dotyczące miejsc i dat przekazania CUŚka

Odnośnik do komentarza

Info od Patryka.

Zgodnie z zakończonymi ustaleniami spotkanie i przekazanie Cusia między Katowicami a Opolem nastąpi 26.04 (sobota) na stacji paliw przy ul.Batalionów Chłopskich/ul.Oleska w Opolu. Następnie jedziemy dalej w/g programu Rypaka.

Wcześniejsze przekazanie między Bielskiem B. a Katowicami nastąpi podczas spotkania czwartkowego w Chudowie.

Tak więc spotykamy się z grupą Śląską na stacji paliw(j.w) potem może udamy się w jakieś ciekawe miejsca w Opolu i do Karczmy Śląskiej na dobrą strawę w Dobrzeniu Wlk.

Na miejscu ustalimy(wg uznania)dokładną trasę przejazdu do Wrocławia,ale proponowałbym taką-dłuższą

https://maps.google.pl/maps?saddr=Opole&daddr=Moszna+to:Z%C4%85bkowice+%C5%9Al%C4%85skie+to:Dzier%C5%BConi%C3%B3w+to:Ksi%C4%85%C5%BC,+Wa%C5%82brzych+to:%C5%BBar%C3%B3w+to:Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.769471,17.108459&spn=0.915415,2.329102&sll=50.906497,16.759644&sspn=0.912732,2.329102&geocode=FaM9BQMdEnURASlLs21FBlMQRzFuNAxAh2TGJQ%3BFZyYAQMdfzAPASkNfLPbU6QRRzGAg09ordm02g%3BFbLuAwMduowAASk38bKLICUORzH2I41QmIgi2g%3BFWwXBgMdlSn-ACm9EUiiAjYORzGCdG_0MCIJSg%3BFY_KBwMdEZj4ACE4lwjs8U40Fyn_z6B58VQORzE4lwjs8U40Fw%3BFVhLCQMdlLD7AClzNVvn4a0PRzGNl-o0Eiqouw%3BFS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw&oq=wroc%C5%82%C4%85w&mra=ls&t=m&z=9

lub krótszą

https://maps.google....&mra=ls&t=m&z=9

Pozostaje tylko ustalenie godziny spotkania w Opolu.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w sztafecie:)

Odnośnik do komentarza

Info od Patryka.

Zgodnie z zakończonymi ustaleniami spotkanie i przekazanie Cusia między Katowicami a Opolem nastąpi 26.04 (sobota) na stacji paliw przy ul.Batalionów Chłopskich/ul.Oleska w Opolu. Następnie jedziemy dalej w/g programu Rypaka.

Wcześniejsze przekazanie między Bielskiem B. a Katowicami nastąpi podczas spotkania czwartkowego w Chudowie.

Tak więc spotykamy się z grupą Śląską na stacji paliw(j.w) potem może udamy się w jakieś ciekawe miejsca w Opolu i do Karczmy Śląskiej na dobrą strawę w Dobrzeniu Wlk.

Na miejscu ustalimy(wg uznania)dokładną trasę przejazdu do Wrocławia,ale proponowałbym taką-dłuższą

https://maps.google....&mra=ls&t=m&z=9

lub krótszą

https://maps.google....&mra=ls&t=m&z=9

Pozostaje tylko ustalenie godziny spotkania w Opolu.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w sztafecie:)

Informacje umieściłem w TABELI, sprawdź proszę czy jest ok, bo nie jestem do końca pewny czy dobrze zrozumiałem co napisałeś z tymi ulicami itp. Mapy też są z inych lokalizacji więc nie wiem którą mam wstawić jako oficjalną.

Z góry dziękuję za pomoc w ogarnięciu tematu :)

Odnośnik do komentarza

Rypak. Aktualnie jestem na utrzymaniu Mojej 3(trzeciej) Kochanej Żony,która jest nieprzyzwoicie bogata. Więc wolnego czasu mam bardzo dużo(od 8 do 20). W tych godzinach mogę robić wszystko(czytaj:śmigać na moto),a od 20 do 8 jestem Pantoflarzem :confused: . tak więc , jak Widzisz jestem do Twojej dyspozycji odnośnie "Sztafety",każda trasa mi odpowiada jaką Zaplanujesz,obojętnie jaki to dzień i jaka godzina.

Odnośnik do komentarza

Gregory,skoro już tak się zwierzasz to poważnie zapytam?- kiedy się rozwodisz hehehehe

Wykorzystamy cię na 110%-co powie żona po powrocie to już twój problem:)-a godz powrotu nie podaję,z uwagi na konflikt interesów hehe

Odnośnik do komentarza

Panowie:papcioch,pinio,Robi3m jeśli chcecie jechać ciekawszą trasą(ale dłuższą)do Opola to polecam taką:

https://maps.google.pl/maps?saddr=Wroc%C5%82aw&daddr=Namys%C5%82%C3%B3w+to:Opole&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.95055,16.307874&sspn=1.823694,4.658203&geocode=FS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw%3BFShbCwMdSGwOASkhlJs8ohYQRzE5-Q-ESKAyzQ%3BFaM9BQMdEnURASlLs21FBlMQRzFuNAxAh2TGJQ&oq=opole&mra=ls&t=m&z=9

spotkamy się wtedy na trasie w Namysłowie i dalej jedziemy do Opola.

Jeśli jednak będziecie chcieli jechać krótszą trasą,to zostaje A4,ale to pozostawiam WAM do przemyślenia.

Co do godziny wyjazdu z Wrocławia,to poczekajmy na info od Patryka,bo to on będzie ustalał godz wyjazdu z Katowic.

Podczas spotkania na CPN w Opolu tankujemy wszyscy(bez wyjątków:)do pełna,co by na trasie nie robić niepotrzebnych postojów.

Ps,pinio-rozumiem że i ty dołączysz do naszej sztafety?:)-bo wcześniej deklaracji nie składałeś.

Gregory,masz podgląd sytuacji,więc...palnika nie ma,jak bęziemy znali godz wyjazdu Patryka z Katowic to się określisz co do dojazdu do Opola.

Odnośnik do komentarza

Też fajna:)

Ale dotyczy to Was,a ja dołącze w Namysłowie.

Ps,musicie ustalić to między sobą,ale pamiętajcie że nie są to idealne asfalty(znam tą trasę)

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że trasa po "cuisa" powinna byc po prostu jak najszybsza bo pewnie będziemy spotykać się z Patrykiem przed południem, a potem to już fantazja Rypaka, cały dzień spokojnie można "włuczyć" się po okolicy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli nic się nie wydarzy to chętnie się przyłącze jak narazie 26.04 jest wolny. Tylko z Wrocławiakami musimy sie umówić na wspólny wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że trasa po "cuisa" powinna byc po prostu jak najszybsza bo pewnie będziemy spotykać się z Patrykiem przed południem, a potem to już fantazja Rypaka, cały dzień spokojnie można "włuczyć" się po okolicy....

No to spoko przez Oleśnicę może być,

Proponuję spotkanie na wylocie tj. centrum handlowe "Korona" ( do 9 rano jest tam puściutko :)

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że trasa po "cuisa" powinna byc po prostu jak najszybsza bo pewnie będziemy spotykać się z Patrykiem przed południem, a potem to już fantazja Rypaka, cały dzień spokojnie można "włuczyć" się po okolicy....

Przepraszam Lucjanie,zapomniałem o tobie:)-może ty wybierzesz trasę przez Oleśnicę i Namysłów,wtedy na pewno się spotkamy na trasie dojazdowej w Namyłowie:)

Odnośnik do komentarza

Uwaga ! Uwaga ! Dostałem info od kolegów z Poznania w sprawie przekazania "cusia". Zapraszają nas w niedzielę 27.04 (tuż po sobocie i trasie Rypaka). Jakie jest wasze zdanie ? Jedziemy ? Proszę o wpisy zainteresowanych, ustalimy trasę i godzinę wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli pogoda dopiszę to się piszę:)

Zapodaj trasę,którą wybrałeś ?

Ps,może w takim razie wybierzemy się gdzieś w majowy weekend?-kto się pisze?

Odnośnik do komentarza

No cóż jeżeli mamy chęci na jakieś zwiedzanie to trasa przez Śrem i Kórnik. A jak będziemy mieli już dość po poprzednim dniu to DK nr 5 prosto do Poznania. Wszelkie sugestie i propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza

Nowi uczestnicy sztafety:)

-misoooo

-ewelinka

-Kotar-znajomy misia

Ps,misioooo potwierdz swój udział postem w tym wątku.

Sztafeta na odcinku Katowice - Opole

Miejsce startu odcinka - Katowice, parking Centrum Silesia.

Data wyjazdu - 26.04.2014 r.

Godzina wyjazdu - 9:00

Koleżanki i koledzy z Wrocławia można ustalać godz wyjazdu,ja jadę w kierunku Namysłowa i dalej na Opole.

Myślę,że optymalna godz wyjazdu z Wrocławia to 8.00-8.30

Odnośnik do komentarza

spotykamy się w Opolu z grupą Śląską ?

Z Wrocławia potrzebujemy niecałej godzinki do Namysłowa,( przez Oleśnicę )

proponuję:

8.30 Wrocław ( Centrum Handlowe Korona )

9.30 Namysłów ( daj namiar gdzie się spotkamy ! )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...