Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy klubowicz w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Od dziś mówcie mi wiceprezesie! ;)

Ta nominacja jest efektem mojej ciężkiej pracy na rzecz społeczności burgmaniackiej. Dołożę wszelkich starań, żeby duch Burgmanii w Zachodniopomorskiem nie zagasł, ale żył wiecznie. I nie ugnę się przed żadnymi wrogimi siłami. A wszelkim malkontentom i niedowiarkom będziemy mówić "nie" ;):D

Nie spodziewałem się i bardzo mi miło, że mnie Marek zgłosił, a pozostali członkowie zaakceptowali.

PS

A w czwartek, wbrew niektórym ;) będzie jednak Tłusty Czwartek. Stawię się z faworkami (albo chrustem - jak kto woli).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur,

gratuluje i cieszę się bardzo, że to właśnie Ty jesteś naszym drugim klubowiczem.

Życzę spokojnej i przyjemnej funkcji, V-ce Prezesie ;-).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś zrobiłem krótką rundkę po NRD.

Wsiadłem na skuter.

Skuter ten sam.

Spojrzałem w lusterko.

Kierowca niby ten sam, a jakby trochę inny :D

ysevaqy7.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arek, widziałeś dziś nowego klubowicza jako pierwszy. Wiedz, że to wielki zaszczyt i szczęście. Będziesz żył długo w nieustającym szczęściu :D

PS

Przy zjeździe z ronda na Gumieńcach był rozlany olej i gdybym normalnie przyspieszył bym sie obalił...

Odnośnik do komentarza

Noo, nooo.... GRATULACJE Panie klubowiczu. :clapping:

Wiesz, że ja na słowo klubowicz, dostaje wysypki, ale co kto lubi to jego. :devil:

Wszystko jest dla ludzi. :msn-wink:

Teraz już wiem, czemuś taki zamyślony był na 2oo dzisiaj. :sleep1:

Plany, wielkie plany....

W głowie myśli się "kotłowały"...

A tam, wice myślaeś... :rifle:

Przewodniczący regionu co najmniej...a Marka to :chair:

Potem prezesura... :fox:

Hmmm... :cool2:

Prezydent Burgmanii!! :partytime:

Viva la Burgmania.

Viva Presidente ArtCho! :jerry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wooferai, zostań więc moim asystentem! Znaj moje wielkie serce!

;)

PS

A tak se pomyślałem przy wyjeździe z Kastoramy, co za ch... się obok mnie ustawił i mnie z prawej objeżdża. A ten taksiarz przede mną, to chyba aż do kolejnych świateł dwójki szukał. Na lewym pasie i kula się 40 na godzinę....

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobiłem krótką rundkę po NRD.

Wsiadłem na skuter.

Skuter ten sam.

Spojrzałem w lusterko.

Kierowca niby ten sam, a jakby trochę inny :D

ysevaqy7.jpg

noooooo nie!!!!!!!!!!!

to ja sie wyginam i staram,a fotki i tak marne mi wychodza a tu prezes ciach i pokazal co bym chcialbym widziec na kalendarzu!! to tak jak z logo grupy zach-pom - raz spojrzysz i wiesz ze gryf na skucie ten z mieczem i zaden inny

a powaznie to dobrze ze docenia sie ludzia - gratulacje

qrcze a fotka to nie zaden nrd tylko zywcem strzelona na drodze gryfice - trzebiatow ;) chyba dlatego mnie sie tak podoba

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak, 5..., ale po piątce 2 :) Czyli 52 :/

Wbrew pozorom jestem nerwus i mam manię naprawiania świata.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A jak dochrapać się "Klubowicza" można w ogóle? Bo jakoś nie skojarzyłem zasad tego wyróżnienia :P

Gratki dla ArtCho oczywiście :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A jak dochrapać się "Klubowicza" można w ogóle? Bo jakoś nie skojarzyłem zasad tego wyróżnienia :P

Gratki dla ArtCho oczywiście :clapping:

Sławek, ciężką pracą oraz siłom i godnościom osobistom ;)

Odnośnik do komentarza

A jak dochrapać się "Klubowicza" można w ogóle? Bo jakoś nie skojarzyłem zasad tego wyróżnienia :P

Gratki dla ArtCho oczywiście :clapping:

Zobacz tu: http://www.forum.burgmania.net/topic/9664-zasady-czlonkostwa-w-klubie/

A głównie to: 2. Klubowiczem może zostać każda pełnoletnia osoba, która aktywnie uczestniczy w życiu Klubu przez okres min. 1 roku i pragnie wnieść swój wkład pracy społecznej w realizację celów Klubu, posiadająca Maxi Skuter lub posiada go najbliższy jej członek rodziny (sympatia). Warunkiem jest rekomendacja trzech pełnoprawnych członków Klubu poprzez założenie ankiety (TAK, NIE, NIE MAM ZDANIA) trwającej 30 dni. Przyjęcie następuje automatycznie zwykłą większością głosów członków Klubu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...