Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Najbezpieczniejszy transport CUSIA Łódź-Warszawa


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ciesu

    18

  • zdun13m

    16

  • PAW_KOR

    10

  • Volvo

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

W niedzielę nie da rady.

Ale dla ciebie Ciesu załatwiłem czwartek 29.05.

Przy okazji naszego spota odbierzemy od Kolegi Braszkena CUSIA. Godzina przekazania to godzina naszego spotkania.

Do Bolimowa Cuśka wieziemy bez zmian. tjw

Odnośnik do komentarza

Ale dla ciebie Ciesu załatwiłem czwartek 29.05.

Pasuje, dzięki Zdun za info :-)

A swoja droga to dobrze byloby miec zgode Manufaktury na wjazd na rynek, aby godnie powitac i przekazac Cusia...!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ciesu, przecież przekazanie ma się odbyć wśród motocyklistów a nie sklepikarzy i restauratorów. Damy radę spotkać się tam gdzie zawsze. I nie będziemy się nikogo prosić o zgodę. Takie proszenie, to takie niemotocyklowe. ( jak mawia mój dobry kolega )

Braszken, wielkie dzięki że udało się termin zmienić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Spoko Zdun, chodziło mi o to, że w niektórych miastach jest duże zainteresowanie tym tematem, są gazety czy stacje radiowe, bo to w końcu Ogólnopolska Sztafeta :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziwię się twoim nagłym zainteresowaniem Sztafety. Przez pół roku nie było z twojej strony żadnego sygnału. Więc pozwól że zrobię to trochę skromniej niż w innych miastach, ale może nie gorzej. Jeżeli masz inny pomysł niż zmiana daty to napisz. Może uda się to w drożyć?

Odnośnik do komentarza

To ze sie nie wypowiadalem, wcale nie oznacza, ze sie nie interesowalem i ze nie sledzilem watku Cusia na ogolnym. Termin sie zbliza, wiec sie odezwalem tutaj. Piotrek, Ty ogarniaj wszystko, ja sie dostosuje, w koncu jestes starszy stopniem, znaczy sie "Klubowicz" :-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ciesu nie siej zamentu. Tak jak Piotrek napisał wcześniej Cię to nie interesowało a teraz masz dużo do powiedzenia .

Skory ale musiałem się wtrącić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No co wy chcecie od Ciesa, dobrze chlopak kalkuluje. Spotkanie w rynku Manu w porownaniu do pustego parkingu to dzien do nocy. Wedlog mnie przekazanie Cusia powinno odbyc sie w bardziej zyciodajnym miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Julo, czy nie uważasz że życie jest tam, gdzie my jesteśmy ?

Dobra chłopaki. Pogadaliśmy sobie. I tyle

Na dzień dzisiejszy priorytet, to ten żółty zajączek i tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza

Julo nie sądzę, żeby dyrekcja Manu wpuściła skutery na deptak. Poza tym jest już późno na załatwianie takich rzeczy, trzeba było zaproponować to miesiąc temu i się za to zabrać a nie wpadać na genialne pomysły dwa dni przed.

Odnośnik do komentarza

Paw Kor - a od kiedy to Ty taki bardzo zainteresowany tym wszystkim byłeś?? Bo z tego co zauważyłem to Twój pierwszy wpis jest dopiero na drugiej stronie tego tematu, gdy ja już dawno zapisałem się na przejazd z Cusiem... Ty więc nie siej zamętu i nie rób OT. No chyba, że chcesz szybciej zostać Klubowiczem, to dziub dalej :-)

"Sorry ale musiałem się wtrącić."

Odnośnik do komentarza

Dalsze bicie piany nie ma sensu.

Moje wcześniejsze wpisy miały na celu dopytanie o szczegóły (bo była cisza w temacie), abyśmy my, jako Grupa Łódzka nie wypadli blado na tle innych grup, które przyjmowały i odprowadzały Cusia. Skoro Piotrek ma to wszystko już ogarnięte, tzn. ma pomysł i chce nam zrobić niespodziankę, to super - czekamy do czwartku...

Oby tylko pogoda dopisała!!!

Odnośnik do komentarza

Uważam , ze jak ktoś chce coś zrobić to niech najpierw zrobi i pózniej się tym pochwali, a nie odwrotnie.

Ponadto skoro kolega tak szybko się zapisał w tym temacie to trzeba było działać, a nie dziamać.

P.S

Chyba coś Ci się kolego Ciesu pomieszało z tym dziobaniem. Podtrzymuje swoje stanowisko w powyższej sprawie .

Odnośnik do komentarza

No właśnie nic mi się nie pomieszało, bo skoro Ty Paw Kor też nic w tym kierunku nie robisz, to na pewno jesteś ostatnią osobą, która może mieć do mnie "ale"...

No chyba, że może Zdun potrzebuje sekretarkę, to co innego :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Dopiero co wróciłem z pracy ale jak to czytam to mi się wszystkiego odechciewa.

Ale jestem jeszcze cały czas na tak.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki ja jeszcze nie wyszedłem z pracy, ale też się zastanawiam... dokąd zmierzacie w tej dyskusji ? :)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Looker nic się złego nie dzieje. Tylko niektórzy są zmartwieni że nie udzielą wywiadu w gazecie,czy też nie pokażą się na bulwarze.

Tak, czy inaczej, droga Cusia przebiegnie bez zakłóceń.

Po spotkaniu napiszę kto uczestniczył i wstawię foty z przekazania.

Tyle w temacie. Do zobaczenia w czwartek tak jak zwykle w Manufakturze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...