Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd majowy


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje krótkich wycieczek już były a teraz czas na poważniejsze wyjazdy tzn. święta majowe 1-4.05.br

Chciałbym w tym okresie przelecieć się gościnnie w Bieszczady tzn. ciekawe miejsca po drodze, pętla bieszczadzka (o której już mówiono na forum już wiele razy) i powrót do domu.

Planowany czas imprezy 1-4 maja 2014.

Trasa:

1. Wielkopolska - Bieszczady przez:

- Sandomierz

- Łańcut

- Krasiczyn

2. Pętla Bieszczadzka przez:

- Lesko

- Cisna

- Czarna Góra

- Bukowiec

- Solina

Dokładna trasa wg. dni:

1. Wielkopolska - Sandomierz - ok 440 km

2. Sandomierz - Solina - ok 300 km

3. Solina- Sandomierz- ok 335 km

4. Powrót z Sandomierza do domu

Noclegi:

1. Sandomierz/okolice

2. Solina - Polańczyk

3. Sandomierz/okolice

Trasa w całości będzie liczyła ok 1500-1600 km, do tego 3 noclegi.

Propozycje noclegów:

1. Sandomierz - Stary Dwór - pokoje 2 os. standard - ok 100 zł. do tego pokoje 3 i 4 os. standard + pokoje droższe w dworku, na dokładkę pole namiotowe nawet i parking.

2. Czarna Góra - Bieszczadzka Przystań Motocyklowa - Marek „Włóczykij” Stan - koszt lokum 2 osobowego ok 100 zł

3. Solina np. Polańczyk

Wskazane obiekty (za wyjątkiem Sandomierza) to małe obiekty więc rezerwację należałoby wykonać odpowiednio wcześniej.

Czy ktoś ma ochotę mi towarzyszyć?

Odnośnik do komentarza

Ja na majówki albo Bukowina albo Władek lub Gąski . W tym roku chyba Bukowina bo nie byłem ze 4 roki Tak się przesuwało ale w tym roku nie daruje I kości wrzucę do termów Po za tym urlop w lipcu remont campingu i dachu . Więc cięcia . W grę wchodzą tylko traski 1 dniowe :mad2: czyli w koło komina tak do max 200-250 km

Odnośnik do komentarza

Nie mam planów na majówkę. Generalnie jak każdy porządny pantoflarz trzeba wszystko skonsultować z żoną. Dzieciaka też bym gdzieś zabrał.

Generalnie chodzi mi po głowie Praga. Znam to miasto na pamięć i je uwielbiam. Ale... Wszystko do przegadania :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o weekend majowy to niestety mam co roku zajęty inną imprezą pod nazwą: inwentaryzacja we firmie...

Cóż dodać taka robota - wiem coś o tym -:) - tylko współczuć.

Odnośnik do komentarza

Pozycja 2 jest ciekawa pod względem trasy. W zaszłym roku byłem w Bieszczadach ale nie udało mi się zrobić pętli , dojechałem tylko do Soliny z względu na pogodę w sierpniu padał deszcz i temperatura zeszła do 8 stopni . Przez cztery zrobiliśmy dni 1456 km .

Myślę nad tym 01-04,05

Odnośnik do komentarza

Termi_N, klaruje mi się co raz bardziej ten okres i jestem w stanie połączyć ogień z wodą (cudotwórca). W celu omówienia szczegółów musielibyśmy się jakoś dogadać (tel bądź spot).

W dużym skrócie plan jest taki, że biorę skuta a pozostała część rodziny auto. Zatrzymujemy się w Sandomierzu (jako baza wypadowa w region) ok. 26 kwietnia. Tam czekam na Twój przyjazd skąd ruszymy na pętlę Bieszczadzką (rodzinę zostawiam w Sandomierzu). 4 maja wszyscy wracamy nach hause.

Odnośnik do komentarza

Termi_N, klaruje mi się co raz bardziej ten okres i jestem w stanie połączyć ogień z wodą (cudotwórca). W celu omówienia szczegółów musielibyśmy się jakoś dogadać (tel bądź spot).

W dużym skrócie plan jest taki, że biorę skuta a pozostała część rodziny auto. Zatrzymujemy się w Sandomierzu (jako baza wypadowa w region) ok. 26 kwietnia. Tam czekam na Twój przyjazd skąd ruszymy na pętlę Bieszczadzką (rodzinę zostawiam w Sandomierzu). 4 maja wszyscy wracamy nach hause.

Pogadamy jak się spotkamy - cieszę się bo w kilka moto zawsze przyjemniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...