Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Transport cusia


mkapilkr

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjazd Wawy do nas 30 marca 2014 (NIEDZIELA ) godzina przybycia po 13 PLAC ZAMKOWY LUBLIN

JA proponuje by się spotkać od godziny 12 ustalimy sobie już piątkowy wyjazd OK.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mkapilkr

    9

  • palulint

    8

  • petrus34

    5

  • MARCVS

    4

Top użytkownicy w tym temacie

A wiadomo coś mniej więcej jaka data

A jak przyjadą o 16 i trochę zostaną to późno się zrobi ,ja bym odwiózł go innego dnia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie pisałem do Pana Orzeł na kiedy będą w Lublinie i odpisał wstępnie że spodziewają się być na godzinę 13-14 więc ja jestem za tym aby tego samego dnia podskoczyć do Stalowej i przekazać cusia "felia, Zenek, Saper, mordek + Grupa " o ile im będzie pasowało

Jeszcze ich nie pytałem .

Na początek pytam was

Przyjadą 1 kwietnia

oczywiście poślizg czasowy może nastąpić wtedy telefonicznie damy znać panom ze Stalowej Woli że nie będziemy dziś tylko jutro.

Dlatego umowie się na ten sam dzień lub 2-04-2014 lecz w godzi. popołudniowych.

Dobre rozwiązanie

Tak na poczatek to na pana trzeba miec kapelusz i pieniadze a tak wogole mysle ze po czwartkowym spocie powinno sie wyklarowac co do godziny wyjazdu.Moze skoczymy wczesniej zebyscie mieli troche zapasu czasowego smigac dalej.

Odnośnik do komentarza

Z mapki wynika że trasa prowadzi przez Niedrzwicę Dużą i w niej mógłbym spokojnie dołączyć. Jest to niedaleko ode mnie bo około 22 km. Ale konkretniej dogadamy się bliżej wyjazdu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szanowny P.Antoni! "Wilka z lasu wygoni, ale lasu z wilka nie wygoni" Tak jest i ze mną. Przez całe liceum śmigałem na Simsonie S-51 z 83r. ale niestety musiałem się z nim pożegnać :msn-cry: ! To była jak dla mnie super maszyna na początek - "Taki Niewinny Mały Zarazek" który zostawił ślad do dziś. Obecnie gdy powróciłem do 2oo przy pierwszej nadarzającej się okazji zyskałem jeszcze więcej niż tylko przyjemność z jazdy lecz nowych Znajomych !OKK

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Na przywitaniu "Cusia" 30.03 niestety nie będę! Ale na wyjazd na Stalową nadal jestem chętny. Jak Wawa ciągnie na LBN to Ja w tym czasie muszę być w okolicach Wawy i nie da się tego obejść.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja to pewnie nie będę jechał do Stalowej, ale postaram się być na przywitaniu w LU, a potem pewnie pojadę z Orłem i resztą do Wawy.

Niestety Wawa wzywa do roboty :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja nie Marcin, ale może spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytanie :)

Planujemy wyjazd z W-wy o godz.11-tej. Jak już wiadomo Cuś to zając i nie wypada go transportować wolniej niż sam potrafi biegać, więc będziemy za*****ać. 12:30 meldujemy się w Lublinie. ;)

No dobra, żartowałem ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...