Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Weekend 02-15\16


Robi3m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ktoś zamierza pośmigać w ten weekend ?

Może na motobazar ktoś z nas się wybiera na 2oo ?

Ja zamierzam pyknąć rano na giełdę elektro a potem bazar,

pogoda spisuję więc pewnie nie będę sam na 2kołach :))

p.s.

A propo to może się przywitam :)

Witajcie,

jestem świerzak w automacie, ale od kiedy się nauczyłem jazdy na rowerze to pcha mnie w dwa koła,

Jako że wiekowy jestem, to i kilka sprzętów ujeździłem :

w zeszłych sezonach śmigałem na:

Pegasą z Aprilii

Suzuki DR

MZ 151

Motorynka :))))))

pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza

Witaj, witaj.

Ja to osobiście raczej się nigdzie nie wybiorę. Tyle energii włożyłem w wydłubanie akumulatora na zimę, że chyba jeszcze na nią poczekam. Chociaż kusi mnie już bardzo wybudzenie 200 z drzemki.

Odnośnik do komentarza

Witaj kolego:)

Na motobazar chętnie bym podjechał,ale nie wiem czy się wygramolę tak wcześnie z ciepłego wyrka.

Jeśli będę to pewnie 4oo.

Odnośnik do komentarza

Dziś wymieniłem olej filtry i pykłem kilka minut by poziom oleju się ustalił, ale jakiś ból mnie wlazł w kark i nie idzie jeżdzić (:

Dlatego pyknę na bazar autkiem.

Odnośnik do komentarza

Witam ,jutro po raz pierwszy wybieram się na bazar do Wrocławia więc mam pytamie czy są jakieś utrudnienia na drodze pomiędzy A4 a bazarem ? Oczywiście navi bedzie ale nie chciłbym błądzić z powodu jakiś prac remontowych :) Aha jadę z Chorzowa więc parę kilometrów mam przed sobą , a nie chcę sie denerwować jak nie trafię ;)

Odnośnik do komentarza

Możesz spokojnie jechać trasą proponowaną przez Googla (jeżeli chodzi o Wrocław): LINK .Ulica Skrajna jest nieprzejezdna, ale tam raczej nawigacja nie poprowadzi, no chyba, że w drodze powrotnej. Albo jak przestrzelisz zjazd to tędy.

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle na bazarze zawsze znajdzie się coś fajnego :) Jeśli chodzi o sam bazar to chyba większy niż w sosnowcu i nie na hali tylko na świeżym powietrzu (niestety nie ubrałem się zbyt ciepło i mi się zmarzło ) wrażenia jak najbardziej ok a dojazd banalne prosty i szybki .przyjechało też parę motocykli, widziałem X9 i burka 650 niestety w nie najlepszej kondycji.

Bez zakupów się nie obeszło kupiłem kask i oponę ,kumpel znalazł kamizelkę skórzaną, krawat na bak i też kupił kask. Na następny bazar też przyjdę ale raczej na 2 oo bo w puszce jakoś nudno na A4 :)

Odnośnik do komentarza

Hehe i jak zwykle przeleciało niezauważone przeze mnie, ale jak widać na pusto nikt nie wyjechał, więc może następnym razem się skuszę. Tymczasem wiosna coraz bliżej. Z przyczyn zawodowo-wyjazdowych tegoroczny sezon zamierzam rozpocząć dopiero w drugiej połowie w kwietnia, po serwisie przedsezonowym mojej Apci, wymianie płynów i tylnego laczka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...