Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co oznacza taki tekst.


wize60

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz uprawnień aby używać tego rozszerzenia obrazków na forum. Poprawny format to: http://www.domain.com/picture.gif, nie poprawny format to: http://www.domain.com/picture.one.gif

Chcąc umieścić zdjęcie na forum pojawia mi się taki tekst j.w. Wysłanie tego samego zdjęcia na PW nie stanowi problemu. Czy mam założoną jakąś blokadę, czy coś w tym stylu bo nie mogę sobie z tym poradzić proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Wize60 wrzucasz w jpegu ale jak kopiujesz link do zdjęcia z picasa to na końcu ma rozszerzenie gif i dlatego nie możesz takiego zdjęcia wstawić.

Ok.To co mam zrobić żeby nie było tego rozszerzenia gif?

Odnośnik do komentarza

Ażebym to ja wiedział, ja przesyłam zdjęcia do telefonu na windowsie a telefon wstawia je prawidłowo. Dodatkowo mam problem ponieważ od dłuższego czasu do internetu używam tableta i nie wiem jak w nim skopiować link do zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja wstawiam zdjęcia na FOTOSIK i tam wybieram link specjalny na forum - kopiuję i śmiga.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wize na picasie klikasz pr kl myszy w zdjęcie > zmień nazwę i po kropce wpisujesz "jpeg" zamiast "gif". Albo otwierasz zdjęcie > pr kl myszy > zapisz jako i wybierasz typ "jpeg". Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

To nie format pliku jest problemem (poniżej .gif) lecz kropki w nazwie pliku. Nazwa nie może zawierać kropek np "aaa.bb.gif", kropka dopuszczalna tylko jako poprzedzająca rozszerzenie pliku, czyli aaabb.gif

Light-Refraction.gif

Odnośnik do komentarza

Trzeba zmienić rozszerzenie (skrót po kropce na "jpeg" lub "jpg") i po kłopocie...

Może więcej szczegółów gdzie to zrobić szukałem i nie wiem?

Odnośnik do komentarza

Może więcej szczegółów gdzie to zrobić szukałem i nie wiem?

Trzeba kliknąć na pliku prawym przyciskiem myszy, wybrać "zmień nazwę" i zmienić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...