Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Początek roku 2014


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Postanowiłem się odezwać na forum naszej Burgmańskiej WM braci, dobiega końca styczeń, a u nas zaległa cisza, zaczynam planować nowy sezon, kondycja moja z każdym dniem jest lepsza, czekam na zabiegi rehabilitacyjne, które mam mieć od lutego, od poprzednich zabiegów rehabilitacyjnych minął juz miesiąc ale takie mamy czasu, pozdrawiam Was, domyślam się, że szykujecie powoli do sezonu Wasze "2oo cacka", bliżej wiosny założę kufer i zrobię dokładny przegląd Zacnej i może wymienię na turystyczna szybę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rafał dziękuję za poradę ale nie skorzystam, w poprzedniej Zacnej miałem załozoną szybę turytyczną i byłem z niej zadowolony, zdawała egzamin nawet podczas jazdy w ulewie, pozdrawiam i do moze do zobaczenia w Zegrzu, jesli wczesniej nie będziemy mieli kuligu :)

Odnośnik do komentarza

może nie na temat, ale chciałem zapytać czy ktoś z Was byłby zainteresowany wypadem majowym do Szwecji (ja byłbym jednak widzę, że z ogólnopolskiego wyjazdu nici, a na forum tematycznym planowane są jakieś ewentualne wypady w "podgrupach regionalnych")?

Odnośnik do komentarza

Przemo odnośnie szyby akcesoryjnej do Zacnej to wiem że są 2 rodzaje a mianowicie Givi DT214 no i druga regulowana Givi airflow, Odnośnie tej pierwszej to przejeździłem z nią 2 sezony i powiem TAK: dni bez deszczu jest rewelacja. Przy moich skromnym 182cm faktycznie nie wiało komfort super, do momentu gdy zaczęło padać wówczas zaczyna się horror :frusty: kompletnie nic nie widać i nikt mi tu nie powie, że jest super ja chcąc dalej w miarę bezpiecznie jechać musiałem siadać na tył kanapy i spoglądać przez górę co w zupełności mija się z celem. Na temat Airflowa nie wypowiadam się gdyż nie jeździłem z tą szybą.

P.s. niewidome wycieraczki też nie zdają egzaminu w przypadku DT214 :kwasny:

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o wysokość szyby to jaka by nie była to nie może być wyższa niż linia wzroku jadącego motocyklisty tyczy to się szyb i szyb z deflektorem wtedy wysokość deflektora musi być poniżej linii wzroku .plusem deflektora jest możliwość zmiany kąta natarcia powietrza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...