Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosenne spotkanie nad Zalewm Zegrzyńskim 11-13(kwiecień)2014


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pojechać ale jak dla mnie jeszcze trochę za wcześniej na deklaracje. Impreza jest w kwietniu także wyjazd skuterem to 50/50 może być + 15 jak i - 5. Możemy chyba planować wyjazd jednym lub dwoma autami.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym pojechać ale jak dla mnie jeszcze trochę za wcześniej na deklaracje. Impreza jest w kwietniu także wyjazd skuterem to 50/50 może być + 15 jak i - 5. Możemy chyba planować wyjazd jednym lub dwoma autami.

możemy i autami-nie widzę problemu:)tylko kto będzię kierowcą??

Odnośnik do komentarza

Wszystko wyjdzie "w praniu" bliżej terminu wyjazdu. Zależy jak się dogadamy, jeżeli pojedziemy moim służbowym autem to wiadomo że ja muszę kierować. Ale poczekamy zobaczymy przede wszystkim ilu będzie chętnych a potem jakoś się dogadamy i ogarniemy transport.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem jeszcze zdecydowany i będę o temacie rozmyślał w marcu, ale jak znam życie to raczej na początku kwietnia może być krucho z pogodą i przychylam się do opcji z autem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie

Odświeżam temat bo dla niezdecydowanych pozostał tylko ten tydzień na deklarację.

Zapraszam serdecznie do udziału. :)

Odnośnik do komentarza

Zapraszam do udziału w rozpoczęciu sezonu :clapping:

Wiemy już,że lista została zamknięta,ale jeśli ktoś wybiera wariant(sobota) lub piątek-niedziela bez koszulek to myślę że Campto nikogo nie odeśle z kwitkiem.

Jeśli macie czas i ochotę to zapisujcie się migiem :fireman2:

Kto jedzie?

-papcioszka

-papcioch

-rypak

Wyjazd w piątek 11kwietnia ok 10-11 z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam do udziału w rozpoczęciu sezonu :clapping:

Wiemy już,że lista została zamknięta,ale jeśli ktoś wybiera wariant(sobota) lub piątek-niedziela bez koszulek to myślę że Campto nikogo nie odeśle z kwitkiem.

Jeśli macie czas i ochotę to zapisujcie się migiem :fireman2:

Kto jedzie?

-papcioszka

-papcioch

-rypak

Wyjazd w piątek 11kwietnia ok 10-11 z Wrocławia.

Bardzo dobrze powiedziane. :)

A co do koszulek, to zamówiłem kilka więcej, więc jest szansa że i na to się spóźnialscy załapią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...