Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki sezon 2014


jurczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, może tutaj moglibyśmy popisać na temat wspólnych wypadów w nadchodzącym sezonie. Wiosna zbliża się już małymi kroczkami i pora cosik zaplanować. Ja zaproponowałbym na początek Berlin Tropical- Island

http://www.tropical-islands.de/pl/atrakcje/strefa-tropikalna/

Myślę ze wekend majowy byłby dobrym terminem, chociaż też można wcześniej.

Zapraszam do dyskusji i składania propozycji.

Odnośnik do komentarza

Jurczas z Tropical Island będzie parę problemów.

1 dojazd głównie autostradą-nudno jak cholera

2 analizowałem koszt i jest porównywalny z Montenegro

3 na majówkę to już by trzeba rezerwować miejsca

Odnośnik do komentarza

Masz wieksze doświadczenie i zapewne rację Tropical-Island to coś co i tak muszę zobaczyć

Ad 1 5 godz i jest się na miejscu

Ad 2. Za darmo nic nie ma:-)

Ad3. Jeden mail i już mozna to zrobić:-)

ale jasne że może pomysł mój nie trafiony. Chciałbym poprostu ruszyć cos w tym temacie Piszcie marzec juz niedługo

Odnośnik do komentarza

Pomysł nie jest zły, ale jechać ponad 1000 km. Na sam basen za 1000 zł? Trzeba to zaplanować. Po pierwsze trzeba tam być rano, więc start z okolic Berlina, powiedzmy z granicy. Pomyśl co zwiedzić po drodze.

Odnośnik do komentarza

Myślę że sama jelonka ma sporo miejsc gdzie można się zatrzymać, kwestia zasobności kieszeni. Jeśli ktoś woli agroturystykę to już poza miastem (siłą rzeczy, aczkolwiek miejsca biwakowe w mieście można znaleźć). Każdego roku stada harleyowców spotykają się w tym regionie (Szklarska Poręba, Karpacz) i dają radę. Ubiegłej jesieni chłopaki zlot kredensów zrobili (gold wing) i też było zajebiście. Moim zdaniem to dobre miejsce aby zatrzymać się przed wypadem w europę, albo zatrzymać się i zobaczyć naprawdę wiele ciekawych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kotlina Kłodzka + Góry Stołowe to super miejsce.

Byłem tam ok. 6 razy i w tym roku znów będę..

Dużo fajnych miejsc do zwiedzania ( zamki,pałace,twierdze, sztolnie Hitlerowskie,jaskinia niedźwiedzia,skalne miasto,błędne skały ,szczeliniec wielki)

Drogi fajne i widoki jak jeździ się bokami zapierające dech.

Nawet całej Majówki nie starczy na wszystkie atrakcje

Odnośnik do komentarza

I co z naszą majówką?, czy osoby, które nie wybierają się na Czarnogórę są chętne na weekend majowy?, Moja propozycja to Bieszczady lub Góry Stołowe. Wpisujmy kto zainteresowany jakimkolwiek kilkudniowym wyjazdem, a na pewno coś wspólnie ustalimy.

Odnośnik do komentarza

Julo jak juz mówiliśmy jak zdąże wrócić z USA to z miłą chęcią pojade Może z plecaczkiem bym sie wybrał:-)

Termi_N twoja propozycja jest interesująca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...