Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szkolenie z pierwszej pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dziś odbyłem szkolenie z pierwszej pomocy zorganizowane przez WOŚP. Krótkie, 3 godzinne, ale warto. Obsługa defibrylatora też była. Polecam wszystkim szkolenie w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się troszeczkę pochwalić w  sobotę w Krakowie przeszedłem szkolenie z zakresu pierwszej pomocy organizowanej przez wolontariuszy z grupy ,,motopomocni''.  Jestem mega zadowolony, tematyka m.in. pierwsza pomoc, techniki jazdy,  przepisy rd i inne np. technika zdejmowania kasku z osoby poszkodowanej dla świeżaka jak ja, to naprawdę coś. Dalej filmy poglądowe o wypadkach o zachowaniach na drodze innych kierujących o naszym bezpieczeństwie itp. Do tego dyskusja i wymiana doświadczeń między motocyklistami, ale przede wszystkim profesjonalni instruktorzy jazdy + ratownicy medyczni naprawdę fajna sprawa. Bardzo polecam sprawdzajcie na internecie gdzie motopomocni działają i zapisujcie się bo warto tym bardziej, że szkolenie jest za darmo !!! ( oczywiście plus małe cegiełeczki wsparcia na stowarzyszenie) - oby mi ta wiedza nigdy nie była potrzebna.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Masz rację , bardzo cenne doświadczenia. Ja też mam za sobą takie szkolenie jednodniowe zorganizowane pod patronatem BMW Bydgoszcz z udziałem moto ratownika medycznego w małej 10 osobowej grupie. Polecam👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...