Skocz do zawartości
Forum Burgmania

problem z wejściem na forum- wyświetla się inna strona


Maly Książe

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wpisując frazę "burgmania forum" w googlach zarówno z poprzez FF jak i IE i kliknięciu na stronę forum zostaję przekierowany na jakaś dziwną stronę: URL4SHORT.INFO, nie wklejam linku do tej strony bo nie wiem czy to nie jakiś wirus.

Jaka jest tego przyczyna? czytałem trochę o tej str w sieci ,i piszą że problem może być po str forum , więc zgłaszam to zjawisko.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U mnie wyglada to tak,ze przy probie otwarcia adresu za pomoca IE


  1. www.forum.burgmania.net antywirus blokuje (avast) otwarcie strony,podajac komunikat o zlosliwym oprogramowaniu

ale juz adres www.burgmania.net otwiera normalnie.

Odnośnik do komentarza

A ja mam od wczoraj inny problem. Wchodząc w temat: co dziś zrobiłem przy swoim skuterze , ostatni wpis który mi się wyświetla to wpis Elvisa z 4.01.2014. Nie widzę swojego wpisu z wczoraj ani Felii. I nie ważne czy forum przeglądam w kompie, tablecie czy smartfonie.

Odnośnik do komentarza

Tu przyznam Ci rację, mam to samo. Dodatkowo już kilka razy wcześniej miałem ten problem... Na stronie głównej miałem zaznaczone z nickiem kto napisał ostatni post dodatkowo zaznacznony jako post nowy, jednak sprawdzając, go nie widziałem. Czyli na głównej był wykazany jako post napisany przez XYX, a po sprawdzeniu tego posta... nie było.

Wygląda na to, że ten błąd pojawia się częściej, bo miałem to już z 5- 6 razy na przełomie ostatnich 2 tygodni...

PS. Problem zgłoszony Tetsuo.

Odnośnik do komentarza

Tu przyznam Ci rację, mam to samo. Dodatkowo już kilka razy wcześniej miałem ten problem... Na stronie głównej miałem zaznaczone z nickiem kto napisał ostatni post dodatkowo zaznacznony jako post nowy, jednak sprawdzając, go nie widziałem. Czyli na głównej był wykazany jako post napisany przez XYX, a po sprawdzeniu tego posta... nie było.

Wygląda na to, że ten błąd pojawia się częściej, bo miałem to już z 5- 6 razy na przełomie ostatnich 2 tygodni...

Bigu ja też to zauważyłem, myślałem tylko że może autor edytuje właśnie swojego posta. No ale chyba przez cały dzień to raczej nie możliwe.

Odnośnik do komentarza

skanowałem, kilka razy na rożnych trybach ( pełne , szybkie) i nic

z tego co czytam w sieci to problem może być po str forum więc dlatego to poruszyłem tutaj.

Na prośbę mogę wkleić dokładny link do strony lub zrzut ekranu

Odnośnik do komentarza

A ja mam od wczoraj inny problem. Wchodząc w temat: co dziś zrobiłem przy swoim skuterze , ostatni wpis który mi się wyświetla to wpis Elvisa z 4.01.2014. Nie widzę swojego wpisu z wczoraj ani Felii. I nie ważne czy forum przeglądam w kompie, tablecie czy smartfonie.

Też mnie to dziwiło. Kilka razy próbowałem zamieścić ten post i widniał jako ostatni, ale go nie było. W momencie, kiedy ja edytowałem swój miałem komunikat, że zostały dodane 2 inne posty - pewnie jeden z nich to Twój, Ronin. Jeszcze dzisiaj rano sprawdzałem i była dalej lipa - niby post był, ale go nie było...

Widzę, że Ojciec coś dopisał do tematu "Co zrobiłem...", ale też tego postu nie widać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pracujemy także i nad tym problemem. :)

Możliwe, że jeden z ostatnich wpisów (tych niewidocznych) zawierał zainfekowany plik i silnik zblokował ten wątek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Problem URL4SHORT.INFO dotknął wielu forów i rozwiązanie go okazuje sie nie takie proste. Pracuje nad tym. dam zanć jak powinno działać juz bez tego.

Co do felernego wątku to zaobaczę co się da zrobić ....

Odnośnik do komentarza

skanowałem, kilka razy na rożnych trybach ( pełne , szybkie) i nic

z tego co czytam w sieci to problem może być po str forum więc dlatego to poruszyłem tutaj.

Na prośbę mogę wkleić dokładny link do strony lub zrzut ekranu

Sprawdź swój router, a raczej jego DNS, zmień na próbę na 8.8.8.8

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też mnie to dziwiło. Kilka razy próbowałem zamieścić ten post i widniał jako ostatni, ale go nie było. W momencie, kiedy ja edytowałem swój miałem komunikat, że zostały dodane 2 inne posty - pewnie jeden z nich to Twój, Roni. Jeszcze dzisiaj rano sprawdzałem i była dalej lipa - niby post był, ale go nie było...

Widzę, że Ojciec coś dopisał do tematu "Co zrobiłem...", ale też tego postu nie widać.

Mały ot:

Do wszystkich nieznajomych!!!

Proszę nie mylić (nasty już raz).

Kowalski z "Potopu" mówił, że '' wój to wój", a ja mówię że " Roni to Roni " nie RONIN

ps.

jeśli łaska proszę nie kasować tego posta

koniec transmisji.

Odnośnik do komentarza

Roni to Roni " nie RONIN

Przepraszam serdecznie, post pisany był przed północą, poza tym przez te błędy systemowe, musiałem go powtarzać kilka razy i pewnie stąd ten błąd. W każdym bądź razie - nie było to zamierzone. Pozdrawiam RONI.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokładnie ... mam to samo ...

jako ostatni wpis widzę swojego posta a nie widzę tych następnych ... mimo że wiem iż takowe istnieją ...

Jeśli ktoś nie zauważył to c.d. wątku został przeniesiony tutaj> http://www.forum.bur...m-skuterze-cz2/

Kowalski z "Potopu" mówił, że '' wój to wój", a ja mówię że " Roni to Roni " nie RONIN

ps.

jeśli łaska

Pełna zgoda Roni :)... bo jak to mawia prof. Bralczyk : Piszczcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske" :laughing:

Odnośnik do komentarza

Pełna zgoda Roni :)... bo jak to mawia prof. Bralczyk : Piszczcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske" :laughing:

Żeby była jasność - piszę to całkowicie żartobliwie: pomyliłem tylko jedną literę (mimo, że przeważnie sprawdzam dwa razy swoje posty, gdyż także wolę czytać "po polsku", a nie bez przecinków, polskich znaków itp.), za co już przeprosiłem RONIEGO (nie zdążyłem jeszcze przeprosić RONINA), a tu Ojciec Dyrektor pisze: "Piszczcie po polsku!" Chyba, że było to zamierzone.

Mam nadzieję, że to kończy temat, a wszystkim, którzy zaangażowali się w mój post stawiam przy najbliższej okazji :beer:

Odnośnik do komentarza

Ja miałem tak dzisiaj przy wchodzeniu przez google, kliknąłem w pierwszy link prowadzący do forum w wynikach i się zdziwiłem. Przekierowanie na URL4SHORT INFO i informacje o wygranej....

Odnośnik do komentarza

Nie ma takiej opcji :) ... Na forum wchodzę od lat po kilka/kilkanaście razy dziennie- używając właściwego adresu(!) i jeszcze nigdy nie zostałem "przekierowany" na inną stronę. Albo źle wpisałeś adres, albo jakiś robal w kompie robi swoje :) ... Jeśli masz taki objaw, to po pierwsze, użyj programu antywirusowego...

Odnośnik do komentarza

To przekierowanie następuje tylko po kliknięciu linka w googlach.

Wpisanie adresu forum ręcznie nie powoduje przekierowania.

Zaobserwowałem to na kilku komputerach, tablecie i telefonie łącząc się z różnych miejsc.

To IMHO jest problem forum lub dostawcy hostingu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...