Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowy RWBN


Barteq

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że temperatury popołudniowe / wieczorne bardzo zachęcają do jazdy na 2oo może ktoś z Was się skusi na godzinny RWBN po Stolicy? Mam na myśli czas w okolicy 20.30-21.00

Żeby nie było niedomówień - chciałbym zaproponować POM (Powolny Objazd Miasta) :newyear:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerry_R

    29

  • Barteq

    21

  • pscol

    15

  • Sysgone

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Jest sens zakladac nowy watek??

Wieczor: wolno - patrz 3'i, szybko - patrz 2'i, dzien - patrz 1'y*:

1) A może wypad w weekend?

http://www.forum.bur...ypad-w-weekend/

2) Warsaw by Night - Nocne kulanie się po mieście

http://www.forum.bur...arsaw-by-night/

3) RWBN czyli Rolling Warsaw by Night Temat / Grupa dla tych co WBN jest za szybki i zbyt niebezpieczny ;p

http://www.forum.bur...arsaw-by-night/

* taki okres okolo swiateczny, okolo noworoczny - to jak weekend :newyear:

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Jerry,

Kurcze, mi te tematy gdzieś zniknęły i nie mogę do nich wrócić... (w razie czego proszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu) ale nadal zachęcam na powolnie Świąteczne kulanie po mieście :)

Na piątek, 27-go grudnia ktoś z Was chętny? Przepaliłem Xcitinga ostatnio dość porządnie po trasie Toruń... ekhm :) niemieckiej autostradzie i maszyna aż rwie się do jazdy :)

Odnośnik do komentarza

@pscol

... RWAD - Rollling Warsaw All Day to znaczy? :)

Proszę podaj namiary gdzie możemy się spotkać... postaram się znaleźć więcej chętnych na Świąteczne kulanie...

Odnośnik do komentarza

Jak nie wyjdzie 13:00*, to postaram sie byc :)

* w sumie to nawet wolalbym wieczor, ale wczesniej sie z Pscolem na 13 umowilismy. Zobaczymy zatem jutro.

W takim razie postaram się ściągnąć "starą ekipę" (Maro99, Naviliss, Sysgone,, Virus, T0mek, Raven, Maxell, (przepraszam, jeśli zapomniałem o kimś :) ),.chyba, że ktoś jeszcze pragnie dołączyć do RWBN'a :)

Jerry, przyjmuję jako pewnik, że Ty będziesz? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam w ten Świąteczny Czas!

Maszynę mam lekko rozebraną, ale jak dam radę ją poskładać i pogoda będzie o.k. to zamelduję się.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z dwoma osobami, proponują RWBN w sobotę wieczór zamiast dziś. Co Wy na to? U mnie sprawy też odrobinę się pokomplikowały więc również "wygodniejsza" byłaby sobota.

Odnośnik do komentarza

Miejsca mamy sporo więc grill bardzo chętnie (i komary o tej porze roku nie będą męczyć :clapping: ).

Tylko pytanie czy da się obecnie kupić jednorazowe grille?

Odnośnik do komentarza

Ja już jakiś stary jestem czy co.. Nie mogę się połapać.

W końcu kiedy i gdzie?

C66?

Dziś (czwartek 26 XII), jutro (piątek 27 XII), czy w sobotę (na100% odpadam - pracuję do 22:00)?

13:00 czy 20:30?

BTW kupiłem nowy akumulator. Stary gdy jest zimno (okolice zera) nie chce współpracować. Ale gdy jest jak teraz - działa dobrze Nie mogę się zdecydować, czy go już wymienić, czy poczekać. Pogoda mówi: "Poczekaj. Może nawet do kolejnej zimy da radę! .."

Odnośnik do komentarza

Ależ Panowie namieszaliście ;-D

To ja zjawiam się pod C66 - dobra, nieco spóźniony, ale jednak w granicach rozsądku ;-D tzn. 13.10 i tkwię tam i czekam... W końcu się nie doczekałem, zatankowałem na Bliskiej do pełna i pokulałem sam jak ten palec... fajnie, ale jednak nie to co razem.

Zatem dajcie znać w końcu jak się umawiamy - ja już dziś się nie piszę, ale w sobotę jak najbardziej. Co do jutra, to zobaczę.

Pozdro, szerokości i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z dwoma osobami, proponują RWBN w sobotę wieczór zamiast dziś. Co Wy na to? U mnie sprawy też odrobinę się pokomplikowały więc również "wygodniejsza" byłaby sobota.

Spoko, ja sobie pewnie sam pokulam wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zajrzałem w ten temat.

Niestety dla mnie czas wolny zaczyna się ok. 20.30 gdy dziecko idzie spać tak więc przed i popołudniowe wypady raczej nie wchodzą w rachubę.

Na dziś reflektuje ktoś z Was spokojną przejażdżkę po mieście od właśnie 20.30? W razie czego będę czekał na chętnych pod C66 do 20.45.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziś Jerry'emu za wieczorne kulanie :)

Pytanie w takim razie w związku z planowanym przez Was śmiganiu w sobotę w południe. Kto będzie chętny na wieczorne jazdy ok. 20.30 pod C66?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...