Skocz do zawartości
Forum Burgmania

piwko w Lublinie?


zyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro robię serwis w Sokole. Będziemy z Agnieszk? w Lublinie już przed południem. Nigdy nie byli?my w Lublinie więc chcemy sobie obejrzeć miasto i w zwi?zku z tym zostajemy do wtorku. Będziemy spać w hotelu Relax-Rubikon czy jako? tak. Może w poniedziałek po południu kto? miałby ochotę się spotkać pokazać nam co warto w Lublinie zobaczyć, albo wieczorkiem na jakies piwo??

Je?li tak to mój nr 601 53 35 26

Wyjeżdżamy wczesnie rano więc na forum juz nie będe jutro zagl?dał, chyba że dzisiaj jeszcze.

Odnośnik do komentarza

zyzio kurde... Twój topik zobaczyłam dopiero we wtorek po południu, jak na zło?ć loguj?c się w poniedziałek nie sprawdziłam w?tków w dziale imprezy i spotkanko diabli wzięli... Dodatkowo po s?siedzku do Waszego hotelu szkolenie miałam...

Odnośnik do komentarza

No to strata niepowetowana....

Do zobaczenia w Lublinie za 6tys km w takim razie. Chyba, że wczesniej gdzie? na jakim? spocie. Pozdrawiam.

A Lublin wieczorow? por? okazał się baaaardzo sympatyczny. Zreszta równie fajnie jest wcze?niej hehe. Stare miasto nas urzekło, zamek również. Masa knajpek i sympatycznych ludzi. Fajowo było.

Odnośnik do komentarza
Masa knajpek i sympatycznych ludzi. Fajowo było.

YYYYYYYYYYYYY.......... Rozmarzyłem się... Jak ja dawno nie piłem w Lublinie......

Pozdrówka... do za?.. kiedy?...

Odnośnik do komentarza
Heh, skoro tak... to ja składam podanie o organizację zlotu w Lublinie ;)...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej pro?by !w00t !TAZ !V

Rzuciła? temat no to nie zostaje Ci nic innego jak zorganizować taki zlot.

Jestem za tym całym sercem jako że moje korzenie s? z Lubelszczyzny, a jeden zlot co 2 lata to nieco za mało ;)

Będziesz na |więtokrzyskim to pogadamy i co nieco doradzimy, zreszt? masz przez płot Qwakiego :D

Pozdrawiam i powodzenia

RobB. :P

Zreszt? czy za? to musi być zlot ?! Przecież może to być spontaniczne weekendowe spotkanie w jakim? uroczym zak?tku, a takowych u Was nie brakuje :lol:

Odnośnik do komentarza

Ooo jak tak, to bardzo fajnie !TAZ Spontan mile widziany [mam nadzieję, że pechowo nie trafi tak, że nie będzie mnie na miejscu]

Obawiam się tylko, że na ?więtokrzyskim nie będę... to jeszcze nie ten skuter i mógłby pojawić się problem...

Ale jest i dobra wiadomo?ć - postaram się ze wszystkich sił uczestniczyć w "Pożegnaniu Lata 2006" a to przecież niedaleko Lublina B) !w00t <_< zatem wszystko przed nami !V :P:D

Odnośnik do komentarza

Ja normalnie się piwa chciałem napić to nikt się nie odezwał a tera to se zloty będ? wyprawiać... <_<

!w00t !TAZ !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...