Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Brak możliwości komunikacji PW/PM po przywróceniu po banie


Piootr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Bardzo długo zastanawiałem się gdzie to pytanie zamieścić. Mam 50% czyli jakby wyrok w zawiasach. Ale do rzeczy.

W ubiegłym tygodniu dostałem bana na OT w wątku "Co dziś zrobiłem przy swoim skuterze". Po prostu zadałem spontaniczne pytanie do posta jednego z kolegów. Powinienem zadać to pytanie poprzez PW/PM, ale … no właśnie ta funkcja nie działa, a może nie działa po przywróceniu po banie ? NIe wiem. Poproszę któregoś z administratorów o wyjaśnienie (najlepiej @dr.big'a). Czy po banie (z np. 50%-ami) użytkownik forum ma zmniejszoną funkcjonalność/ograniczenia ? Może warto by napisać "Forumowy Kodeks Karny". Ile % za co i na jak długo. Jak na razie jest to bardziej uznaniowe. I jak tu się nie narazić na kolejnego bana. Chcę o coś zapytać kolegę z forum i nie mogę do niego napisać na PW/PM. Oczywiście mógłbym zacytować jego posta bezpośrednio w konkretnym topicu, ale wtedy wyleciałbym z forum … na zawsze.

Odnośnik do komentarza

Bardzo długo zastanawiałem się gdzie to pytanie zamieścić. (...)

Nad czym się tu "bardzo długo" zastanawiać. Dział jest właściwy. Ale faktycznie, lepiej się zastanowić, niż pisać byle co i byle gdzie...

Zaraz zobaczę "co i zacz"...

Trudno, żeby pisanie w temacie w którym pierwsze były prośby, później były ostrzeżenia, a na końcu ostrzeżenia o banie, Ty sadzisz monosylabowego posta o treści OT dwa posty niżej, traktować jak zwykłe przewinienie 10%. Ja to nazywam specjalną złośliwością i po tym poście żałuję, że przystałem na mediację- prośbę jednego z Klubowiczów o cofnięciu bana.

Edit: Sysgone i Ty, problem usunięty.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja to nazywam specjalną złośliwością i po tym poście żałuję, że przystałem na mediację- prośbę jednego z Klubowiczów o cofnięciu bana.

Żadnej złośliwości z mojej strony nie było. Napisałem ten "monosylabowy" post spontanicznie, (fakt nie powinienem), ale po ludzku nie zauważyłem Twojego ostrzeżenia. Pisałem z iPhona i widocznie ostrzeżenie było "stronę" wcześniej. Czy trzeba czytać cały topic aby coś napisać ? Jestem na forum ponad 3 lata i nigdy takiej sytuacji nie miałem.

Posta napisałem ponieważ nie mogłem komunikować się poprzez PM/PW. Mam numery telefonów do wielu Klubowiczów, ale po ludzku nie chciałem im tym zawracać głowy. Uznałem, że ta droga jest najtrafniejsza.

Odnośnik do komentarza

Żadnej złośliwości z mojej strony nie było. Napisałem ten "monosylabowy" post spontanicznie, (fakt nie powinienem), ale po ludzku nie zauważyłem Twojego ostrzeżenia. Pisałem z iPhona i widocznie ostrzeżenie było "stronę" wcześniej. Czy trzeba czytać cały topic aby coś napisać ? Jestem na forum ponad 3 lata i nigdy takiej sytuacji nie miałem.

Posta napisałem ponieważ nie mogłem komunikować się poprzez PM/PW. Mam numery telefonów do wielu Klubowiczów, ale po ludzku nie chciałem im tym zawracać głowy. Uznałem, że ta droga jest najtrafniejsza.

ludzie, przeżywacie te bany jakbyście sie bali odtrącenia z rąk ...... no właśnie, KOGO ?

Odnośnik do komentarza

W sądzie można się odwołać.Można prosić o łaskę.Można,jeśli jest skrucha otrzymać mniejszy wyrok.O mało sam się nie wpakowałem z głupim listem.Rozumiem moderatorów bo to chyba konieczne.Ale stopniowanie na pewno też. Ta 50 to raczej na recydywę bat.Dla zwykłego roztargnionego powinien być klaps.

Odnośnik do komentarza

właśnie :)

zgodnie z zasadą demokracji ;)

powinna być droga odwoławcza do II instancji

bo fakt, że trudno jest adminowi orzec - czy ktoś napisał złośliwie czy też nie -

ja osobiście bym miał problem z tym, a często na forach widzę, że admini orzekają kary, które niestety niesłuszne są

przecież ocena człowieka jest zawsze subiektywna, taka nasza natura - człowieka, nie maszyny

;)

Odnośnik do komentarza

50% procentowe ostrzeżenia z tematu "Co zrobiłem przy swoim skuterze" zostały sylwestrowo- świątecznie :clapping: cofnięte, myślę, że jednak zawsze warto przemyśleć treść posta i właściwość miejsca w którym chcemy go napisać, aby uchronić się od możliwych nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...