Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jubileuszowy X Zlot Maxi Skuterów "Burgmania" 2014


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    47

  • ArtCho

    26

  • SlawoyAMD

    26

  • Rzelu

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Kowal gdzie filmy? Nie po to się Ci wpitalałem przed koło przez 600 km i z narażeniem życia kładłem w zakręty żeby teraz nie błysnąć w mediach...

Odnośnik do komentarza

kolejne podejscie aby przejrzec wasze zdjecia ze zlotu i musze przyznac - rewelacja

niepotrzebnie bylo sie martwic ze nie jeden lubi ogorki a inny ogrodnika corki

tym lepiej, bo macie kilka roznych historii z wyprawy

a widzialem ze ustrzeliliscie kolege z najwiekszym dystansem na zlot - piekna biala integra z dublina

IMG_5916.JPG

mielismy okazje zwabic go na krotka przerwe "na tankowanie" w okolicach londynu i poznac

szkoda tylko ze wiozl prezent od nas dla cusia(mala zawieszke z londynu) i nie pozwolo mu jej przyczepic cusiowi :(

zdjecia super

gratulacje !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

szkoda tylko ze wiozl prezent od nas dla cusia(mala zawieszke z londynu) i nie pozwolo mu jej przyczepic cusiowi :(

A mógłbyś trochę jaśniej o tym opowiedzieć kto nie pozwolił przyczepić coś do cusia, który był dostępny dla każdego na wystawie. Może pytanie było skierowane do nieodpowiednich osób albo nie w tym czasie?

Odnośnik do komentarza

nie wiem, teraz juz nie ma potrzeby i za pozno zeby tego dochodzic, nikt fochow strzelal nie bedzie

wazniejsze ze mielismy okazje sie spotkac

kolega integra w sumie zrobil prawie 5500km w obie strony - niezly wyczyn :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wreszcie znalazłem czas, by poskładać filmy ze zlotu... Tak na szybko, bo już późna pora...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławku,

Świetny film !!!

X Jubileuszowy Zlot z udziałem przedstawicieli Grupy Zachodniopomorskiej w 15-minutowej pigułce !

Oglądając Twoją relację, czułem się jak bym był tam z Wami.

Świetna robota.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

No wreszcie znalazłem czas, by poskładać filmy ze zlotu... Tak na szybko, bo już późna pora...

Tradycyjnie super produkcja, mistrzostwo świata (nie powtarzam się ?), dopiero dzisiaj miałem czas wczuć się w klimat zlotu, jestem pod wrażeniem, mam nadzieję, że za rok uda się być również z Wami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...